- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 834 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 834 Culés
14
Ponad rok po tragicznym w skutkach zasłabnięciu Abdhelaka Nouriego w trakcie meczu z Werderem, po którym piłkarz zapadł w śpiaczkę, rodzina 21-latka udzieliła wywiadu holenderskim mediom, by poinformować jaki jest stan zdrowia piłkarza. Według informacji podanych przez najbliższych, jeśli chodzi o kwestie neurologiczne, z piłkarzem jest lepiej. Początkowo członkowie rodziny spędzali czas z Nourim tylko w określonych godzinach odwiedzin, jednak lekarze stopniowo pozwalali przebywać im z piłkarzem dłużej, ponieważ miało to na niego dobry wpływ. "Przy nas jest spokojniejszy. Rozpoznaje nas. Uspokaja się, gdy słyszy znajome głosy. Spędzamy z nim 24 godziny na dobę, ponieważ dobrze mu to robi" - mówi Mohammed, ojciec piłkarza. Członkowie rodziny myją Nouriego i od czasu do czasu umieszczają go na wózku inwalidzkim, by zapobiec zanikowi mięśni. "Abdelhak nie może się poruszać. Jest przykuty do łóżka. Jedyna część ciała, którą może wykonywać ruchy, jest głowa" - dodaje ojciec. Piłkarz Ajaksu aktualnie przebywa w domu opieki, jednak rodzina liczy, że do końca roku uda przenieść się go bliżej domu rodzinnego. W tej chwili czekają na pozwolenie od władz Amsterdamu na wyremontowanie i przystosowanie do potrzeb leczenia domu znajdującego się w okolicy ich miejsca zamieszkania. [nltimes.nl]
0
@BarcaInfo Szkoda chłopaka. Miał papiery na grę w topowych klubach. W piłkę już nie pogra, ale życie jest najważniejsze.
4
@BarcaInfo Ale przecież to "ciapaty", "muslim", i "wyznawca Koranu"...
#JakWieleZależyOdKontekstu
4
@Kapitan hawk Po co ten #? Jakby nie można było tego napisać normalnie
0
@staske Można, ale wtedy nie zwróciłbyś uwagi.
0
@Kapitan hawk Czyli idąc Twoim tokiem myślenia wszystko powinieneś oznaczać hasztagami
0
@staske Nie, nie wszystko. Tylko to, czego nie idzie tak od razu zrozumieć.