- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 811 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 811 Culés
0
Co sądzicie o Timo Wernerze w kontekście zastąpienia El Pistolero?
3
@staske młody i dobry grajek
podobno cierpi niestety na słabej psychice
4
@staske Jakoś mi tu nie pasuje. Mbappe lub Gabriel Jesus. Jeśli chcemy wygrywać napastnik musi być z TOPu
0
@staske Werner jeśli już to prędzej pójdzie do Bayernu za Lewego. Zreszta uważam, ze to nie jest poziom barcy i chyba nigdy nie będzie. Ogólnie to ciężko bedzie o jakaś ciekawa 9 po Luisie. Griezman byłby optymalny, bo lubi w czasie meczu zejść ze środka na lewe skrzydło, no ale temat nie wypalił, a w następnych okienkach raczej zarząd będzie już szukał kogoś młodszego chyba
0
@staske Na pewno jest dobrym napastnikiem i ma przed sobą całą karierę. Sam byłem wielkim zwolennikiem jego transferu, ale na Mundialu pokazał, że to nie jest do końca dobre rozwiązanie. Trochę zjada go presja, a poza tym, to chyba ciągle nie jest goleador takiego kalibru jakiego potrzebuje Barcelona, szczególnie, że teraz grają formacją z typową 9 i nie zapowiada się na zmianę. Do Suareza można mieć miliony zarzutów i pewnie to jego ostatnie sezony w pierwszym skladzie, ale dalej wykręca liczby, których Werner by nie zrobił. A to jak jest zgrany z drużyną, szczególnie z Messim jest kluczowe dla rozegrania. Jeśli ktoś ma go zastąpić to musi to być ktoś na najwyższym poziomie i z doświadczeniem w grze kombinacyjnej. Ciągle nie rozumiem dlaczego Barcelona nie interesuje się np. Rodrigo Moreno.
0
@staske Messi może zastąpić Suareza, ba chyba będzie nawet lepszy xD
0
@Johnnie_Walker Kto wie może za rok go kupią.
0
@bartekvisca O kim mówisz? Rodrigo czy Wernerze?