- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1600 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1600 Culés
25
Jakub Błaszczykowski w czerwcu po meczu z Chile był tutaj traktowany jako podstawowy piłkarz kadry. Nigdy nie czytałem złego słowa na jego temat. A teraz co? Bo wujek jest trenerem to już Wam nie pasuje? Kuba jak przeczytacie z nim wywiady powiedział jedną rzecz, nigdy nie zrezygnuję z gry w kadrze. Dopóki trener będzie mnie powoływał to zawsze będę do dyspozycji. Bo kadra to dla mnie świętość. Być może to ostatnia jesień Kuby w kadrze. Niech zagra te 103 mecze w kadrze bo na to po prostu zasłużył. Bedzie miał najwięcej meczów w historii i fajnie. Naprawdę nie róbcie problemów z tego że 33 letni chłopak gra w sytuacji gdy wszyscy skrzydłowi mają problemy.
4
@Janiama Ok
2
@Janiama Ja gościa bardzo lubię i szanuję za to że przez ponad dekadę zawsze zostawiał serducho na boisku i jest wzorem do naśladowania jak powinno się traktować grę w reprezentacji, ale czas leci i Kuba też musi to zrozumieć że nie zapewnia już tej jakości sportowej co jeszcze 2 lata temu i powinien odpuścić i dać szansę na grę innym, choć wiadomo z ławki nadal może być bardzo pożyteczny z racji na swoje doświadczenie
0
@Phatro Więcej nie zagra zobaczysz
9
@tristan87 Głupszego komentarza nie można było w sumie dodać.
3
@skubi99 Przebiłeś mnie.
0
@Janiama Sytuacja się ma tak: Kuba jest na dużo niższym poziomie niż kiedyś i nie powinien grać....Tylko że nie ma nikogo lepszego od niego :P
0
@Janiama Po przeczytaniu trzech pierwszy zdań wiem ,że wzbudzasz tanią sensacje swoim autorytetem na tej stronie. A jeśli to Twoje prawdziwe przemyślenia to radzę następnym razem przedstawić to w krótszy i bardziej zwięzły sposób. Co niektórzy może się bardziej zastanowią.