- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 999 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 999 Culés
53
Nuda nuda także historyjka, z wczoraj, z Kauflandu w Tomaszowie Mazowieckim :D
Stoję sobie z rodzicami przy informacji, ponieważ źle nam nabili trzy butelki wina. Standardowa procedura, wołają kogoś z działu, sprawdzają kody, cenę na półce i zwracają kasę. Ale nie o to chodzi, trwa to kilka dobrych minut zawsze, w którym to czasie stoisz i nie masz co robić. Więc gadamy, rozglądamy się, a tam za informacją przy regale ze słoikami (ogórki, papryki i tym podobne) czai się starsza, korpulentna baba z wózkiem. Rozgląda się, ocenia sytuację i myk odkręca jeden słoik (jak się potem okazało z jakimiś marynowanymi papryczkami w sosie czy cholera wie jakimi), i wcina jedną z papryczek :D To już wzbudziło nasze zdumienie, ale wstawiła sobie ten słoik do koszyka, więc mówimy dobra może jest dziwna, ale ok. Ale stoimy dalej, a pani zrobiła krótkie kółeczko za innym regałem. wróciła na miejsca akcji i myk ten słoik na półkę, a do koszyczka nowy, nie otwarty, bez WYJEDZONEJ zawartości :D
Jako ludzie promujący postawy obywatelskie mówimy paniom w informacji, że mają nietypową klientkę bo wyżera towar ze słoików i potem odstawia na półki. Panie w szoku, ale powiedzieliśmy, która to klientka, podchodzą do Niej, oczywiście pełne zdziwienie, Ona nie wie o co chodzi. Zabrały ją do półki, biorą do góry słoik i ewidentnie jest otwarty i "ruszany"... Na co nasz bohaterka wypaliła "Dla mnie to normalne, że przed kupieniem się próbuje!!" i z wielką łaska wzięła ten napoczęty słoik :D
Trochę przydługo wyszło, ale uznałem że historia warta opisania :) Także uważajcie w marketach bo ludzka wyobraźnia nie zna granic
6
@Bykunn Ale jakbyś tak zrobił przy niej to pewnie pierwsza bye leciala naskarzyc do obslugi.. :)
0
@Bykunn Dobry z Ciebie polak rodak, doniosłeś jak trzeba ;)
2
@Tomo_95 Niestety w naszym kraju "donoszenie" ma strasznie złe konotacje i ludzie myślą, że taka postawa to coś złego
0
@Tomo_95 Aha, czyli jakby Tobie ktoś kradł, to nie chciałbyś się o tym dowiedzieć?
Dżisas -.-