- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
3
Dokładnie tak
https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/polska,28/tam-gdzie-odchodzi-sie-od-szczepien-trzeba-liczyc-sie-ze-zgonami,275274,1,0.html
0
@MarioVeB! Zgadzam się, ale jednocześnie trzeba liczyć się z wyjątkami i nie można zmuszać rodziców do szczepienia swoich dzieci, które już raz w życiu miały jakieś problemy po szczepionce. Sam mam przykład w rodzinie.
3
@MarioVeB! Też myślałem, że to takie proste dopóki nie urodziło mi się dziecko. Wtedy jak ma się podjąć decyzję szczepić czy nie, zaczynasz się zastanawiać, a nawet jeden przypadek powikłań daje ci do myślenia - a co jak mi się to przydarzy?
Dziecko zaszczepiłem(na szczęście nic się nie wydarzyło), ale rozumiem ludzi, którzy mają wątpliwości i obawy.
0
@MarioVeB! Nieszczepione dzieci powinne być izolowane od tych szczepionych.
Najdurniejsze jest to, że te dzbany które nie szczepią dzieci sami byli szczepieni.
0
@tombard Po co taka izolacja? Skoro są szczepione to nic im nie grozi.
Te dzbany, jak ich nazywasz były szczepione zupełnie innymi specyfikami i nie na taką skalę(ilość szczepionek) jak robi się to obecnie.
0
@mkord "Geniusze" wymyślili szczepionki 3,4 czy nawet 5w1 żeby nie kłuć dzieci za dużo razy i mamy efekty...
0
@mkord A co jak dziecko nie było jeszcze szczepione, bo jest za małe i w przychodni spotkanie dziecko nieszczepione umyślnie? Co jeśli ten drugi jest nosicielem? Czemu ma być potencjalnym zagrożeniem?
0
@mkord Ja czuję tak samo, ale dzieci jeszcze nie mam. Nie wiem, co zrobić, jak się urodzi...
0
@mkord Jesteś w stanie udowodnić dowodami wszystko co napisałeś?