- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1142 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1142 Culés
0
Myślałem, że juz zadna nutka nie rozwali sceny w 2018 tak jak 'Esskeetit' Lil Pumpa, czy 'Druck Druck' Gzuza, ale 'Kokain' Boneza MC gdzie właśnie Gzuz wystąpił tam gościnnie. Ewidentnie ten rok nalezał do Gruza
5
@DaPi Powiedz, że to ironia.
1
@DaPi Spokojnie Imagine Dragons zapowiedzieli nowy album na Listopad :)
0
@tombard To nie jest ironia kotku
0
@fajniag Chodzi mi o scene trap/rap
0
@DaPi Oni tam z rapu może coś dorzucą.Lil pump także ma wypuścić Harverd Dropout ale kiedy to wreszcie będzie to nie wiadomo xd
1
@DaPi Wiz Khalifa wydał dwojeczke Rolling Papers, A Ty o jakiś xD bez jaj
0
@DaPi Rap jest spoko, ale niemieckiego rapu nie da się słuchać o.O nie wiem jak Ty tego możesz słuchać.
0
@fajniag Jezu w końcu :OOO
1
@WiernyDoKoncaFCB Lubie agresywny styl, jestem gangsterem w swoim miescie
i lubie sluchac niemieckiego
0
@Kleps0n :D
0
@krzychu1526 Wiz Khalifa to nie gangster i nie ma luznego stylu, to nie jest izi i ani snup dog z lat 90
0
@DaPi Pamiętam to oczekiwanie przed TV marki Star czy dwupak przeżył. Co za czasy, co za czasy.