- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
26
Bawi mnie już ten mit o "fizycznej i brutalnej Lidze Angielskiej", nie wiem może tylko ja nie widzę tam większej różnicy, ale od kilku lat wygrywają drużyny techniczne, zwinne i szybkie (City Liverpool aktualnie, Chelsea cz Arsenal), mnóstwo zawodników z Hiszpani. Są może drużyny gdzie grają typowo siłowi gracze, ale to już zdecydowanie mniejszośc, jak masz w drużynie więcej siły niż techniki to nic tam nie ugrasz, ale nieee... niscy i słabi fizycznie zawodnicy sobie tam nie poradzą!!!111 W ogóle Silva nie jest jednym z najlepszych pomocników od kilku lat, Mahrez, Sterling czy Mane nie radzą sobie kompletnie z tymi 2 metrowymi obrońcami. Aguero czy Jesus nie potrafią wygrać pojedynku...
21
@Kacper1432 To już jest utarte stwierdzenie fanatyków, który zatrzymali się w czasie już kilka ładnych lat temu.
12
@Esteban_ No właśnie, jak widzę opinie że np. Mbappe nie poradziłby sobie w tej lidze to śmiac mi się chce (o tym że wiele razy czytałem że Messi zostałby tam zjedzony nie wspomne)
18
@Kacper1432 Słynny "deszczowy wieczór w Stoke". A fakty są takie, że tak jak pisałem raz, mając tyle hektarów wolnej przestrzeni Messi gwałciłby te drużyny co kolejkę.
2
@Kacper1432 Dużo w tym prawdy, że PL już nie jest tym co kiedyś. Mimo to nadal sędziowie pozwalają na trochę więcej niż choćby w Hiszpanii. Mniejsi i bardziej techniczni piłkarze też się tam świetnie odnajdują i dają radę. Jedynie to przygotowanie fizyczne i szybkościowe jest na najwyższym poziomie i to trochę odróżnia ligę angielską od reszty.