- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
3
Coś się zablokowało w tej sprawnie działającej maszynie jaką jest Barca. Rywale juz znają nasz styl a trener nie ma chyba pomysłu. Co do transferów to wszystkich zawodników razem kupionych bym wymienił na drugiego Cou. Z calym szacunkiem do Dembele ale drugim Neyem czy Mbape on nie będzie. Ten sezon miał być jego przełomowy więc jeżeli dalej tak pójdzie z jego siedzeniem na ławie to chyba będzie najdroższy rezerwowy wśród wszystkich drużyn. Co do reszty zawodników jak Malcolm czy Vidal to póki co tylko zawodnicy by stan się w drużynie zgadzał.
13
@kakusus Skończyłem czytać na "Malcolm" - nie mogłes wcześniej tego napisać? xD
0
@TheNekro94 Jeśli skończyłes czytać na Malcom, to skąd wiesz co napisał o nim? :)
4
@elplacek44 1. Skończyłem czytać na "Malcolm" a nie "Malcom".
2. Pytam czy wcześniej nie mógł napisać tego słowa (bo nie jest to nazwisko naszego piłkarza).
Ehh czytanie ze zrozumieniem takie trudne.