- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 733 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 733 Culés
13
Dembele i Digne w wyjściowym składzie Francji. Paco w pierwszym składzie Hiszpanii, Busquets na ławce.
0
@ViscaBarca123 Mam nadzieję, że Paco i Dembele coś ustrzelą. :)
3
@ViscaBarca123 Ciesze się ,że Digne wrócił do kadry to ,że nie pojechał na MS dalej uznaje za jakies nieporozumienie
4
@MarioVeB! Takie nieporozumienie że wygrali Mundial z genialnym wtedy Lucasem Hernandezem :)
0
@Chwytliwy Dalej nie potrafisz myśleć.
Przed Mundialem grał prawie w każdym meczu kadry i to ,że nie pojechał było świństwem. Od kwalifikacji po mecze towarzyskie był w tej kadrze i na ten awans zapracował..
Komentarz usunięty
6
@MarioVeB! A Ty dalej się o wszystko czepiasz. Lucas grał bardzo dobrze na Mundialu, a Digne może i dobrze grał w Reprezentacji, ale jego niepowołanie na Mundial da się wytłumaczyć.
1
@Chwytliwy To po co się wtrącasz skoro cie nie interesował? :D
Przecież nikt nie mówi ,że od razu miałby grać w pierwszej 11 .Po prostu swoją pracą zasłużył by na mundial jechać. Czysta przyzwoitość się kłania
p.s nie masz pojęcia co jakieś słowo znaczy to go nie używaj.
1
@daniel32778 kolejny nie potafi czytać.
CHODZI O BRAK POWOŁANIA NA MUNDIAL ,a nie to ,że miałby grać.
Dociera?
3
@MarioVeB! Najwyraźniej Lucas i Mendy byli lepsi na tamten moment.
1
@MarioVeB! kupić ci słownik ortograficzny?
Edit. Gratulacje, poprawiłeś błąd, aż wypije za cb lampkę wina
0
@JuanPeron Mendy który 3/4 sezonu nawet piłki nie kopnął? przecież to były jakieś jaja
0
@Chwytliwy Co najwyżej mleko wypijesz.
1
@MarioVeB! Grał mało w klubie, to nie został powołany. Nawet jakby nie powołał Dembele, to bym to zrozumiał. Mila przykładowo też grał dużo w El do ME i nie został powołany. Takim pisaniem o tym, że nie umiem czytać mnie nie zdenerwujesz. Musisz się bardziej postarać.
1
@MarioVeB! no bo po co marnować lampkę wina na cb?
0
@daniel32778 Mendy za to grał w szpitalne piłkarzyki.
0
@Chwytliwy Dalej prostych rzeczy nie łapiesz.
cóż mówi się trudno :v
Komentarz usunięty
1
@Chwytliwy dziewczynki proszę nie drapcie się
1
@Gomola Dobrze mamusiu, a mogę przy mamusi obejrzeć mecz Polska- Portugalia ?
1
@Chwytliwy możesz
0
@GenerałXavi To nie wiem po co zabrał gościa który 3/4 sezonu był kontuzjowany
0
@GenerałXavi Dokładnie to co wypracował na Euro roztrwonił na MŚ
1
@Chwytliwy To, ze Digne nie pojechal na mundial moze podziekowac Valverde w zasadzie. Selekcjoner zachowal sie w tej sytuacji bardzo profesjonalnie i slusznie.