- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1184 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1184 Culés
19
[niski pressing]
Z religią jest jak z penisem - na siłę się go komuś do ust nie wkłada.
Dlatego nie musicie kogoś poprawiać, że napisał małą, a powinien z wielką literą. Może dla tej osoby to tylko odmiana drzewa*, a dla innej tylko rzeka**? Jeśli dla kogoś to postać*** w niebie, to fantastycznie. Tylko po co pukać w drzwi albo na siłę pouczać w komentarzach. Zostawcie to ludzie dla siebie.
* - buk
** - Bug
*** - Bóg
#D10S
7
@Escobarcelonista Bóg to nazwa własna chrześcijańskiego boga.
0
@JuanPeron No to musieli być mega ambitni, skoro nie potrafili wymyślić nic innego.
3
@JuanPeron To źeś teraz dał, dawno czegoś tak głupiego nie słyszałem. Może jeszcze z Jahwe bym sie zgodził ale Bóg to nazwa każdego "Boga" tak Allaha jak i innych wymyslonych ludków
1
@Escobarcelonista Z pewnością ktoś porównywał Messiego do rzeki albo drzewa.
3
@Escobarcelonista Jeśli ktoś piszę słowo "Bóg" z małej litery, a wiadomo o kogo chodzi, to jest to w języku polskim błąd ortograficzny, jeśli pisze słowo "bóg" z małej, znaczy, że odwołuje się do religii politeistycznej. Więc swoje teorie odstaw na bok.
2
@EmpShock Akurat Bóg, to nazwa własna. Podobnie jak Pismo Święte, czy Eucharystia, czy Kościół. Są to sformułowania wywodzące się z Chrześcijaństwa.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@JimMorrisonFCB To akurat mogło być z autokorekty, sam mam czasem taki problem i o ile podmieni ci cały wyraz i zaraz widzisz, to pojedynczy ogonek czasami po prostu umknie
1
@Striker A to nie wiedziałem, że tak jest jak się pisze z telefonu.
1
@EmpShock Bóg chrześcijański i muzułmański to ten sam Bóg. Słowo Allah nie jest imieniem, to po prostu "Bóg" po arabsku.
0
@JuanPeron co ty znowu za głupoty tworzysz?
Bóg w każdej wierze ma to samo znaczenie.
0
@Escobarcelonista Chyba bierzesz za dużo tego proszku, który wcina facio z Twojego avka XDD
0
@EmpShock Co? Żydzi mają Jahwe, Muzułmanie Allaha, a my Boga. I oni wszyscy to "bogowie"