- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 745 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 745 Culés
17
Wczoraj odbyło się spotkanie zarządu, na którym ustalono, że Barcelona podczas zimowego okienka pozyska środkowego obrońce. Klub chce znaleźć piłkarza, który podpisze z nimi umowę na sześć miesięcy ze względu na to, że de Ligt jest głównym celem wzmocnienia podczas letniego okienka. Chcą sprowadzić kogoś doświadczonego. [Gabriel Sans - MD]
1
@BarcaInfo Bardzo rozsądnie, brawo. Widać, ze wyciągają wnioski po sytaucji z Miną.
Przyjdzie jakiś koleś z doświadczeniem jako opcja tymczasowa i super.
0
@BarcaInfo Ivanović przyjdzie, nie ma bata
3
@Chwytliwy Ivanović był wymieniony jako jeden z kandydatów, również na tej liście pojawił się Mascherano.
0
@BarcaInfo Puszcza klub z torbami, a wychowankowie odejda. Lepiej miec gracza z Barcy B zamiast jakiegos dziadka z motoryka gorsza od Pique i Busquetsa
2
@BarcaInfo Niech wypożyczą Xaviego, Iniestę, Mascherano i Alvesa.
2
@BarcaInfo Mam nadzieję że tym kimś będzie właśnie Masche.
9
@robsesh Popatrz na to z innej strony. Obecnie zdrowi stoperzy to Pique i Lenglet. Kontuzja Umtitiego ciągle się przedłuża i jeśli nie będzie operowany to cały czas istnieje ryzyko, że jak wróci na boisko to uraz się ponownie odnowi. Vermaelen wypadł teraz na sześć tygodni i nie jest to pewny piłkarz pod względem zdrowotnym, dlatego Barcelona chce się zabezpieczyć na drugą część sezonu. Ja sobie nie wyobrażam scenariusza gdzie w drugiej części sezonu jest tylko Lenglet i Pique oraz jakiś piłkarz z Barcy B. Nie przy takim natłoku meczów i tak ważnych meczów jak w Lidze Mistrzów.