La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1898 Culés

16

Wczorajszy mecz był pierwszym meczem od dawna który mógł się podobać. Widać, że istnieje świat bez Messiego. Wszyscy zagrali świetnie bez wyjątku. Jakbym oglądał zupełnie inną Barce. W lidze często nie da się oglądać Barcelony a wczoraj czasem ręce same składały się do braw. Genialne zawody rozegrał Arthur. W pewnych momentach jakbym widzial Generała. Pięknie mieszał wczoraj piłkarzami Interu. Widać już taką pewność siebie, chociaż brakuje mi u niego podjęcia ryzyka i podań z głębi pola do napastników wybiegających za plecy obrońców, ale to i pewnie z czasem przyjdzie. Tak czy inaczej jak dla mnie był wczoraj najlepszym piłkarzem na boisku. Mam też taką nadzieję, że Valverde w końcu da trochę więcej pograć Vidal'owi. Pomimo, że długo nie grał to mogła się podobać jego gra wczoraj. Grzechem jest niekorzystanie z tak doświadczonego piłkarza jak Arturo Vidal. Malcom mógłby też w końcu dostać szansę. Kurde nie wiem dlaczego Valverde nie daje mu grać. Przyszedł do Barcy żeby się rozwijać, a traktowany jest jak śmieć tak jak już ostatnio pisałem. Szkoda chłopa. Mam nadzieję, że jego pozycja w klubie w najbliższym czasie się poprawi. Pokazaliśmy się z dobrej strony wczoraj. Oby teraz to podtrzymać i rozegrać takie same, albo i lepsze zawody w niedzielę z Realem.

4

@Piotr,1985 Nie wszyscy zagrali świetnie. Cou zagrał słaby mecz i to nie pierwszy zresztą. Niby statystyki ma dobre, ale gra nie porywa.

0

@sidzej Co racja to racja. Fakt zapomniałem o Coutinho. Faktycznie wczoraj dosyć słabo zagrał jak na swoje możliwości. Może nie chciał upokorzyć swojego byłego klubu:) Ale tak na poważnie to miejmy nadzieję, że to był wypadek przy pracy i w niedzielę już zagra na swoim poziomie do którego Nas przyzwyczaił.

0

@sidzej To jest w ogole ciekawe bo to wlasnie Cou mial byc motorem naszej gry pod nieobecnosc Leo.

Jednak z uwagi na to ze to dopiero 1 mecz bez Leo to nie ma co jeszcze wyciagac wnioskow. Zobaczymy jak sie dalej to potoczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?