- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 946 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 946 Culés
0
Czy przy złamaniu szczęki byłbym w stanie ruszać szczęka czy ból byłby nie do zniesienia?
0
@Takaniec A ręką, czy noga przy złamaniu możesz ruszać, czy jakakolwiek cześć złamana? Raczej nie
2
@Takaniec Możesz mieć wysoką adrenalinę i nie będziesz czuł, może być pęknięcie i ból pojawi się z czasem lub od razu. Najlepiej jechać na przeswietlenie. Nikt Ci dokładnie niczego tutaj nie powie.
3
@Takaniec Ból występuje, ale bez przesady. Szczęki i tak nie otworzysz, bo przy pęknięciu lub złamaniu następuje silny szczękościsk
0
@Odesseiron Ogólnie mogę ruszać szczęka w każdą stronę delikatne problemy z przełykaniem śliny ale normalnie mogę rozmawiać itp.
0
@Takaniec I tak bym poszedł do lekarza. Chciaż jak jest tylko pęknięta, to się sama zrośnie bez niczego. Jak złamana, to drutowani i wtedy już współczuję. Ból nieziemski
0
@Takaniec Chciałbym zaznaczyć, że szczeka to kość dookoła Twojego nosa, a to co nazywasz szczeka to żuchwa :) Zależy gdzie Cię boli, jak gdzieś na srodku to nie widzę przeciwwskazań, żuchwa nie ma na sobie zbytnio obciążanie takiego jak ręką, jak kolega Socjopata napisał. Żuchwa to zuchwa, to dwa proste stawy, mało ruchliwe, a złamanie kości ręki dźwiga cała reszte kończyny.