- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Popitek12
5
Coś pięknego, poszedłem sobie do restauracji w Toronto, a tam kobieta z klasą, pięknie ubrana,... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
0
Ciekawe dlaczego Miranda nie dostaje szans w pierwszej drużynie. Chyba mógłby wejść w drugiej połowie przy dość bezpiecznym wyniku. Później jak będzie potrzebny odpoczynek dla Alby to będzie problem bo Miranda nie będzie ograny. To jest problem w tym klubie. Niektórzy rezerwowi prawie nie grają a później nie ma kto grać bo nie ma ogranego zawodnika albo wchodzi ktoś bez formy. Tak było w ostatnich sezonach.
0
@QAZ Cierpliwosci, jego czas jeszcze nadejdzie.
0
@Rewolucja123 W następnym sezonie jak Valverde odejdzie. To że coś zagra to się domyślam ale co mu po trzech wejściach z ławki?
0
@QAZ Doswiadczenie? 18 lat ma chlopak.
1
@Rewolucja123 No właśnie, ma 18 lat więc musi się rozwijać. Bez gry będzie ciężko.
1
@QAZ Ale samo powolanie I obejrzenie jak gra Alba z lawki jest lepsze, od obejrzenia powtorki w TV. Nie uwazasz?
0
@Rewolucja123 Ale rozmawiamy o grze a nie o oglądaniu meczu z ławki.Oglądanie meczu z ławki to nic w porównaniu z grą czy treningami z pierwszą drużyną.
0
@QAZ A nie trenuje z pierwsza ekipa? Treningi, zabranie na mecz, nawet na trybunach jakbys usiadl, czy na lawce, to bardzo duze doswiadczenie dla takiego mlodzika. On ma 18 lat, za 3 lata zacznie grac w pierwszym, od przyszlego roku pewnie bedzie zmiennikiem Alby, wszystko w swoim czasie, cierpliwosc to podstawa.
0
@QAZ Chłopie daj Mirandzie zagrać choć pełen sezon w Barcy B zanim go rzucisz na głęboką wodę. On się nieźle pokazał w PK więc swoją szansę dostanie. I w kolejnych rundach i w lidze zapewne również. Bez spiny.
0
@Rewolucja123 Trenuje, nie mówię że nie. Tyle że potrzebuje też gry. Teraz to mamy takie błędne koło, bo Miranda nie gra więc jest nieograny a jak jest nieograny to Valdek boi się na niego stawiać i dlatego nie gra. Rotacje są słaboscią tego klubu już od dawna. Za Lucho też było fatalnie.
0
@Azi Wejście na drugą połowe przy pewnym wyniku to rzucanie na głęboką wodę? Serio??
0
@QAZ To gadanie dla samego gadania. Skąd wiesz jak potoczy się gra? Nikt się przed nami nie kładzie i nie czeka na ścięcie. Lepiej zagrać pełny mecz w rezerwach niż mieć nadzieję że może uda się wypracować taki wynik że wejdzie się na boisko. Zresztą inni zawodnicy też potrzebują rotacji a ławka jest 7osobowa.
0
@Azi Można się spodziewać że z jakimś Rayo czy Huescą bedzie dobry moment na rotacje. Skoro ma dostać jakieś szanse to powinien być powoływany na takie mecze i wchodzić gdy będzie taka możliwość. No chyba że ten sezon ma stracić na gre w trzeciej lidze.
0
@QAZ 18 latek traci sezon na grę w rezerwach? Oj Janusz Janusz :)
0
@Azi Zle mnie zrozumiałeś. Jeśli masz możliwość grać czasami w pierwszej drużynie a z nieznanych powodów tak się nie dzieje to masz rok ogrywania się w plecy.
0
@QAZ Jeszcze gorzej. Po co nam rezerwy? Usunąć skład B - będzie kasa na pierwszą drużynę