- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1545 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1545 Culés
2
Nie ma Dembele. Co z tego, że Munira, albo Denisa nie powinno być włącznie z Rafinha. I co. Jak Messi ma zielone światło do gry, to pewnie zagra od 1 minuty, a Malcom na lewej stronie...
Proszę o jedno... Że EV po sezonie już nie będzie i przyjdzie nowy trener, który zrobi bestie z Dembele.
2
@robsesh Jest Dembele to źle, że jest, a gra słabo, źle się zachowuje itp. Nie ma Dembele to źle, że są inni. :D Ja tam się cieszę, że Dembele odpocznie. Nawet jak to nie kara, to może odpocznie i coś przemyśli.
43
@robsesh No tak, wszystko wina Valverde. Dziwne, że Deschamps również zauważył, że Dembele ma problemy z grą na takim poziomie.
2
@GenerałXavi Nie widzę tutaj głupoty, a marnowanie 105mln € kosztem graczy, którzy już się nie rozwiną.
@BarcaInfo Trzeba go tej gry nauczyć... Spójrz gdzie był Cou czy Hazard w jego wieku.
0
@robsesh Cena nie gra roli. Zostal kupiony, to powinien grac tak jak trzeba, jest juz drugi sezon.
1
@robsesh A ja mam nadzieję że Dembele pozbędą się po sezonie. Tu nie ma miejsca na taki brak profesjonalizmu. Po za tym mamy Malcoma
0
@robsesh Mylisz pojęcia, Barcelona i pierwsza drużyna to nie miejsce do nauki gry od początku. Ten chłopak może i ma predyspozycje, ale ma też problem z poukładaniem czysto piłkarsko. Trafiasz do takiego klubu i musisz zdać sobie sprawę, że przed Tobą wyzwanie życia, że nie będzie taryfy ulgowej i albo łapiesz czego od Ciebie oczekują, albo nie robisz tego i kończysz jak Dembele. Pokazał chłopak, że potrafi być przydatny, ale to trzeba pokazać co trening i co mecz, a nie jak on, raz mu się chce, a raz oleje sytuację i zaprezentuje żenade.
0
@GenerałXavi Kilku użytkowników może z nim walczyć w ilości napisanych głupot. ;)
0
@BarcaInfo Akurat Deschamp to dla mnie słaby wybór, jeśli chodzi o dobór piłkarzy, bo brak choćby Lacazette to jest cyrk i śmiech na sali.