- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1915 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1915 Culés
12
18 straconych goli - w poprzednim sezonie LaLiga Barcelona miała po 33. kolejkach. W obecnych rozgrywkach wystarczyło 12. [Daniel Kowalewski]]
https://pbs.twimg.com/media/Dr3nrquXgAIX4Y1?format=jpg
0
@damianex10 Z wykresu widzę, że tylko trohe lepiej było w sezonie 12/13, w którym to dostaliśmy pamiętne 0-7 w dwumeczu z Bayernem. Nie wróży to dobrze..
3
@damianex10 Aż niewiarygodne jest jak Barcelona diametralnie pogorszyła swoją efektywność w obronie. W tamtym sezonie z jednej najlepszych na świecie na obecnie ledwie przeciętną. Większych zmian personalnych nie było. Wymieniliśmy jedynie Mine na Lengleta. Moim zdaniem pies pogrzebany jest w braku lidera linii defensywnej. Pique nie prezentuje już takiego poziomu jak przed sezonem, gra mocno w kratkę. Umtiti jest kontuzjowany, a to on często liderował naszą obroną. Nie zapominajmy też o Vermaelenie, który bez wątpienia spłacił swój transfer do Barcelony. Jeśli miałbym porównywać umiejętnościami Thomasa do Clementa to zdecydowanie lepiej prezentuje się Belg. Najgorsze, że jest tak podatny na kontuzje. Zawsze powtarzałem, że gdyby nie one to byłby jednym z najlepszych jak nie najlepszym obrońcą świata. Myślę, że trasfer De Ligta jako konkurencji dla Pique będzie strzałem w dziesiątkę. Hiszpan musi poczuć na plecach oddech konkurenta.
4
@damianex10 Z czego większość po błędach Pique, ale ludzie i tak napiszą, że jest w formie xD De Ligt obowiązkowo.
0
@Yoshi94 No właśnie. Boję si, ze przyjdzie taki mecz, gorszy dla nas a dla przeciwnika lepszy chociażby w LM i stracimy sporo goli i to przekresli marzenia o pucharze.