- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1755 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1755 Culés
0
Co powiecie na taka kadre od przyszlego sezonu? To moje zdanie, a jak wy to widzicie?
MATS, Jasper
Semedo, Wague - Pique, De Ligt, Umtiti, Lenglet - Alba, Miranda
Busi, Busi, Rabiot*, Roberto*, Vidal*
Rabiot, Roberto, Arthur, Vidal* - Alena, Puig, Roberto*
Messi, Malcom - Cou, Dembele
Suarez, Munir
*- jedna lub wiecej pozycji.
Roberto biore pod uwage jako SP juz, gdyz Wague stanie sie rywalizacja Nelsona.
0
@Rewolucja123 Czemu Coutinho dałeś razem z napastnikami ? :D zapomniałeś o Vidalu...
1
@Rewolucja123 Vivaldi jednak wyobrażasz sobie skład bez Rakitica?
0
@OnlyBarcelona Odbieraj to jako LSPO.
0
@SeeleyBooth Malcozliwe.
0
@Rewolucja123 Wsio ok ale ktoś się przyda za Munira
Bardziej konkurencyjny dla Suareza
On niedługo będzie miał 32 lata.
0
@Messibestplayerintheworld Nie jestem pewien, czy wystarczy hajsu Barcelonie, mozna Maxi Gomeza, ale tak to stawiam Munira.
0
@Rewolucja123 No można by. Z resztą składu się zgadzam.
0
@SeeleyBooth Dokladnie co do formacji obronnej to nie mam uwag. Munir nie wiadomo czy przedłuży kontrakt. Suarez potrzebuje zmiennika, Nie wiadomo co będzie też z ulubieńcem La Rambli Dembele, a nawet z Vidalem, kory przecież nie młodnieje.Letnie okienko może być więcej niż ciekawe
1
@Gomola Dla mnie obecność Vidala w przyszłym sezonie jest niepodważalna.
0
@Gomola Zapomnialem o Vidalu. :D Dobrze, ze przypomniales.
0
@SeeleyBooth Gdyby był pewien gry w podstawowej jedenastce to nawet w wieku 32 lat mógłby pociągnąć kolejny sezon, ale tak nie ma gwarancji
0
@Rewolucja123 Busquets tak dobry że jest dwa razy?
2
@Wawrzyszewski O Oriolu pamietasz? :D
0
@Rewolucja123 O FUCK :D Faktycznie :D