- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
63
Malcom i Roberto na treningu: https://streamja.com/rkMV :)
0
@GenerałXavi Jaki kraj, taki Peszko xD
22
@GenerałXavi Dlatego jego przygoda z Barceloną prawdopodobnie skończy się w styczniu. Swoje szanse miał, teraz warto stawiać na Carlesa.
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@GenerałXavi 64 spotkania przez 2 sezony, to jednak całkiem sporo szans. Te wykorzystane można policzyć na palcach jednej ręki.
5
@GenerałXavi Rozegrał gdzieś 65 meczów dla Barcelony więc te szanse otrzymał. Oczywiście, że brakowało mu regularności, bo przeważnie po dobrym występie siadał na ławkę czy nawet trybun, ale w ogólnej ocenie oczekiwało się od niego znacznie więcej.
4
@BarcaInfo Większość tych spotkań to był albo Puchar Króla gdzie oprócz Denisa wychodziły rezerwy a nie tacy piłkarze jak Messi, Busquets, Rakitić itd... albo gdy wchodził z ławki na parę minut. Inaczej się gra mając przed sobą kogoś takiego jak Messi a inaczej gdy grasz koło takiego Munira ale mimo wszystko nie zmienia to faktu że Denis to nie jest poziom na ten klub i nawet bycie rezerwowym raczej by go przerosło.
0
@GenerałXavi Jeden piłkarz jest graczem podstawowym, a inny rezerwowym. Jeśli nie umiesz wykorzystać swoich szans jako rezerwowy, to nigdy nie zostaniesz podstawowym. Taka jest stara prawda futbolu. Miał pracować i się rozwijać, a od dwóch lat stoi w miejscu. Trzeba się więc z nim pożegnać.
3
@hen0x Bredzisz. Vidal ciągle wykorzystywał szansę i zaczynał na ławce. Rakitic musiał dostać czerwo, by Vidal mógł zagrać z AM. To samo Semedo. Dobrze się prezentował i w nagrodę ławkę dostał.
0
@robsesh Vidal jeszcze nie zagral.