- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 657 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 657 Culés
0
Dlaczego uważa się, że Kubica sponsorowany jest przez podatników?
3
@joloskyy Bo Orlen to spółka państwowa.
0
@Karakanis Tylko w 27%.
4
@joloskyy Bo Orlen należy w 1/4 do Skarbu Państwa i każdy myśli że za to zapłaci zwykły podatnik ale tak nie jest ponieważ Orlen zarabia sam na siebie, coś jak Lotto które jest też Spółką Skarbu Państwa ale że zarabia sama na siebie to ich wydatki na sport nie obciążają podatnika. Poza tym spółki mają dokładnie rozpisane ile muszą przekazać na dane działalności jak sport czy kultura.
1
@chudym Nie do końca. Gdyby te 10mln zostało w Orlenie to w części trafiłoby do budżetu w postaci podatku i dywidendy. Nie zmienia to faktu, że robienie z tego powodu afery jest bez sensu.
2
@joloskyy Nie tylko Kubica.Dziecioroby z 500 + też .Dlatego rachunki za energię elektryczna wzrosną o jakieś 30 %.Czymś trzeba "załatać" dziurę budżetową wywołaną tą paranoją...
0
@Bernard777 Paranoją? Lepiej żeby nie było przyrostu naturalnego?
0
@fcbarcafan19 To nie jest przyrost naturalny, a jakąś fabryka
0
@mkord No właśnie nie bo jeżeli mają ustalone że wydają w danym roku kwotę X na sport to nie ma znaczenia na co i jeżeli te 10 mln euro by nie doszło do skutu w F1 to MUSIAŁOBY pójść nadal w sport, nie mogą wydać mniej niż własne założenia, nawet nie wiem czy nie mają regulaminowo oznaczone ile muszą wydać.
0
@chudym I w listopadzie sobie od przypomnieli, że mają wolne 10mln euro na sport? Przecież to zwykła PRowa zagrywka polityczna, żeby przykryć teksty Morawieckiego o kalece Kubicy.
0
@mkord Wątpię, korzyści dla Orlenu duże i tak więc sama niefortuna wypowiedź to nie jedyna motywacja, poza tym Panowie się spotkali i pewnie ten temat poruszyli.