- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
0
Witam , nie miałem możliwości oglądania meczu , czy jest ktoś chętny streścić mi grę umtitiego oraz dembele ? Jak sobie poradzili ( procz bramki ousmane).
2
@LuismessiJr Występ Dembele był za krótki na sprawiedliwą ocenę, ale kolejny raz uratował Valverde pupę :D.
Umtiti kocur.
0
@Pedeudo Serio umtiti po kontuzji ściana? Czy też błędy w miarę poważne sie zdarzały?
2
@LuismessiJr Dembele dał dobrą zmianę, nawet bardzo dobrą. Szkoda że tak późno wszedł. Co do Umtitiego to brakowało Go w obronie jak tlenu, bardzo dobre zawody moim zdaniem, charyzmatyczny. Jedna spinka z Costą, ale z Nim to ciężko nie mieć spin.
1
@Bykunn Samu, to zawodnik który wydaje mi się, że z większości śpin wyszedłby zwycięsko ???? dziekuje za info.
0
@Bykunn Costa to taki typ zawodnika, którego lubisz jak gra w Twoim zespole. :D Jak grał w Chelsea to go lubiłem, bo to walczak. Idealny typ do ligi angielskiej, dzisiaj by się tam przydał. :) Umtitiego dzisiaj trochę wyprowadzał z równowagi, widać, że ma w tym wprawę. ;)
8
@LuismessiJr Moim zdaniem najrówniej grał Vidal. Gość w tym meczu był kozakiem. To już nawet nie była typowa pozycja box-to-box. Potrafił w polu karnym rywala z akcji wywalczyć główkę, by za chwilę wrócić do pressingu. Potem znajdował się w naszej strefie defensywnej przecinając podanie lub robiąc wślizgi, a kiedy było trzeba odgrywał w środku pola z klepki. Oczywiście, nie ustrzegł się błędów wynikających z agresywnego stylu gry, ale dla mnie był niebywały. I w takim meczu, z takim rywalem, na wyjeździe, powinien sobie wywalczyć miejsce w składzie. Póki co kosztem Arthura w systemie 4-3-3, a potem jeśli trzeba nawet Rakitica. Bo dzisiaj graliśmy umownym 4-4-2.
9
@Cochise Umownym 4-4-2 które było 4-5-1 :D A właściwie 4-5-0 bo Suareza prawie nie było w meczu. Vidal mega zaimponował i mimo że uwielbiam Arthura to zgadzam się, że nie stanie mu się krzywda jeśli nie będzie grał wszystkiego od początku.