- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
0
Czy ktoś się orientuje czy te przyciski z tyłu pada nie będą przeszkadzały w grze? Pierwszy raz widzę pada z takimi przyciskami z tyłu:
https://www.x-kom.pl/p/425873-pad-speedlink-quinox-pro-usb-pc.html
0
@Bamek94 Są po to żeby granie ułatwić ;)
0
@Bamek94 Tego typu przyciski są wykorzystywane do FPSów głównie na konsolach. Nie wiem jak w tym padzie, lecz zazwyczaj programuje się je ręcznie, jak nie chcesz ich używać to nic z nimi nie rób.
0
@Visca el Barca !! No w fifę mi nie ułatwią grania, chodzi mi o to czy trzymajac pada nie będę ich wciskał po prostu przez przypadek :D
0
@niwrad Tak jak wyżej, chodzi mi o to czy nie będą przeszkadzały w grze w fifę i czy przez przypadek się nie będzie ich wciskało :D
0
@Bamek94 To już zależy od pada... Mam takiego do ps4, jednak porządniejszego i znacznie droższego i nic przypadkowo się nie wciska... Jak Ci nie potrzebne te dodatkowe przyciski to nie lepiej kupić pada od xboxa one lub 360?
0
@niwrad Znajdź mi pada do x360 przewodowego :D pad do xone jest dużoo mniej wygodny niestety. Pad do x360 przewodowe to już chyba tylko na olx używane
0
@Bamek94 Ja mam od 360 na kablu tylko zniszczony wizualnie, to znaczy tylko lewa gałka się starła troszkę podczas biegu w CoDa, wychylając i jednocześnie wciskając ją do przodu odrobinę się wycierała, a tak sprawny, nadrabiałem w tym roku Bioshocka i wszystko działało.
Jakbyś był zainteresowany do pisz, mogę go sprzedać, a wcześniej wysłać zdjęcia.
Hehe tak w ogóle widzę, że mamy podobne zdanie co do pada, kupowałem One na premierę i też mi nie podszedł względem tego z 360. :)
0
@niwrad Nie za bardzo chcę zniszczonego :D
0
@Bamek94 Spoko.
0
@niwrad Chyba że jakaś okazja prawdziwa :)