- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
2
Nie wiem czy było. :D Opinia łyżwiarki figurowej na temat Neymara. :D
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/47041305_10155930557938837_3460611177959129088_n.png?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=1333a1ca383e0d3fc6eceadd622ca181&oe=5C6ADF9B
0
@GenerałXavi Nie wiem jak było wczoraj, bo skupiałem się na naszym meczu. ;)
1
@GenerałXavi Tylko wyrażanie jakiś turlanek czy skakania po faulu może mu przynieść większą szkodę zdrowotną niż sam faul, więc dla mnie to jest spore dodawanie od siebie i nie zawsze konieczne. Oczywiście, że sędziowie nie powinni być uprzedzeni z góry do tego zawodnika, ale niedługo to każdy brak żółtej kartki będzie powodował jakieś dziwne sytuacje po faulach. Neymar ma taki styl gry, że sędziowie powinni zwrócić szczególną uwagę na faule i tu się zgadzam, ale takie zachowania osobiście mi nie odpowiadają. Hazard też jest w Anglii często faulowany i nie zwija się nie wiadomo jak z bólu. Sterling też ma łatę symulanta i widziałem sporo sytuacji, gdzie faul był, a sędziowie nie odgwizdywali, bo uważali to za próbę wymuszenia. Sędzia powinien pozbywać się jakichkolwiek uprzedzeń i karać faktycznie za brutalność, ale ja osobiście prędzej dałbym żółtą kartkę za podłożenie nogi, niż turlanie się przez pół boiska, bo to wygląda nienaturalnie.
Oczywiście turlanie się jest przenośnią i nie piszę, że w każdej sytuacji robi takie rzeczy. Ja go osobiście nie krytykuję, że znalazł się na ziemi.
1
@GenerałXavi Ale on robi sztuczki, czyli pajacuje, czyli prowokuje, więc mogą go kopać do woli, toż to oczywiste.
1
@GenerałXavi Zgadzam sie jak najbardziej. Z reszta ekspresyjne upadanie i darcie sie po faulu przynosi efekty skoro tak robi wiekszosc pilkarzy. a to ze Neymar lezal wielu razy na murawie to znaczy ze inaczej go nie potrafia zatrzymacc. Jest zwinny szybki i malutko wazy i daleko mu do poteznej sylwetki najlepiej jest go zatrzymac sila