- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
37
Kręcidło: "Finał Copa Libertadores nie skończył się z ostatnim gwizdkiem sędziego. Dyrektorzy Boca Juniors zapowiadali, że jeśli przegrają na Bernabéu, będą walczyć w Trybunale Arbitrażowym ds. Sportu, aby wynik rewanżu zmieniono na walkower po skandalicznych wydarzeniach z Buenos Aires."
To trochę tak jak w szkole na WF-ie dopiero po oddaniu nieudanego strzału krzyczało się, że faul był. Myślałem, że na takim poziomie takie praktyki nie funkcjonują.
2
@RonnieXavi Nawet jakby im się udało w tym trybunale, to tak po ludzku nie byłoby im wstyd? Przegrać w bezpośredniej rywalizacji 3-1 i domagać się Pucharu? Jaką on ma wartość w tym wypadku? Nie czaje takiego rozumowania ;x
14
@Darshan1010 Ja też tego nie rozumiem, wypadałoby się określić i albo odmówić rozegrania meczu i od razu wkroczyć na drogę sądową, albo grać i ponieść konsekwencje. Chcieli zjeść ciastko i je mieć.
7
@RonnieXavi Ja rozumiem ze to finał i to jeszcze przegrany z odwiecznym rywalem ale Boca jedyne co pokazuje to tylko to że nie mają honoru i są żałośni xD
Zawsze lepiej przegrać na boisku nawet z odwiecznym rywalem pokazując jaja niż wygrywać przy jakimś stoliku jak ostatnie p***y xD
3
@RonnieXavi Potem Kręcidło dopisał jeszcze:
"River nie chciało grać finału w Madrycie. Boca nie chciało grać finału ani w Madrycie, ani w ogóle, bo uważali (całkiem słusznie, jest precedens sprzed 4 lat), że należał im się walkower. W pierwszej instancji przegrali, potem zapowiadali ew. walkę do samego końca w TAS"