- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1619 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1619 Culés
1
Dziwna jest sprawa z Semedo i Dembélé - wydawało mi się wiele razy, że Nélson jest lepszy od Roberto, szybki, z niezłym dryblingiem i przede wszystkim grał od dawna na PO, natomiast Dembouz ma przebłyski geniuszu. Jednak patrząc na stosunek dobrych zagrań do złych to ta dwójka jest często katastrofalna - dzisiaj Ousmane miał ze 3 dobre akcje, w tym ta pierwsza z golem, po której krzyczałem, że to CRACK, a z 15 tragicznych. Semedo to już w ogóle dno, bo Tottenham mógł z 5 goli strzelić po jego błędach. Wiem, że Francuz wygrał nam kilka lub kilkanaście meczów, ale jak nie będzie równy przez dłuższy okres czasu, to nie widzę tego. Za to Semedo praktycznie nie ma asyst i jest nieodpowiedzialny... Problem jednak w tym, że nie mam pojęcia, kto ich mógłby zastąpić. Kimmich raczej nie odejdzie, może Wagué okaże się tym jedynym. Co do skrzydłowych to tylko Neymar jest na poziomie Barçy, o reszcie nie ma co dyskutować nawet.
Na tą chwilę Roberto musi wrócić, a Cou odzyskać formę - potem zobaczymy :)
3
@but_w_butonierce Dembele jako jedyny coś próbował w ofensywie, a akurat mu się dostało... xD
3
@but_w_butonierce Co ty piszesz? Dembele katastrofalny mecz? Ja tam widziałem, że nie miał za bardzo z kim pograć. Długie piłki i osamotniony Dembele. Gdy Alena z Semedo byli na czas obok niego, to wychodziła bardzo ładna klepka, a nawet geniusz Messi sam na 3 ma problemy przyjąć piłkę i ją utrzymać, gdy nagle do niego podbiegają, kiedy nie zdąży nawet piłki przyjąć.
0
@but_w_butonierce jprd tu chyba juz przedszkolaki sie zaczynaja wypowiadac.idz sie schowaj do szafy i nie kopromituj sie taki glupotami gosciu.Serio co za debil.brak slow