- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
2
Coś dla fanów Pumy.
Puma przywraca do życia swoje słynne inteligentne buty z lat 80.
Buty mogą mierzyć czas, dystans czy spalone kalorie, bo wyposażone są w trójosiowy akcelerometr, pamięć wewnętrzna przechowuje dane z ostatnich 30 dni, ładujemy je za pomocą USB, a komunikują się ze smartfonami wyposażonymi w iOSa albo Androida przez wspomniany Bluetooth. Żeby jednak nie było tak nowocześnie, dedykowana RS-Computer aplikacja będzie wykonana w klimatycznej 8-bitowej grafice i zawierać będzie 8-bitową grę.
Produkowane są w bardzo małej ilości 86 sztuk, a sprzedaż rusza jutro online i w sklepach Pumy w Tokio, Londynie i Berlinie.
https://iv.pl/images/67901468209341412843.jpg
https://iv.pl/images/14772905779283901474.jpg
5
@SHIBA Naprawdę w dobie dzisiejszej techniki nie można wczepić do buta (gdzieś w podeszwę) procesora wielkości kilku mm (wszak jak małe są zegarki, które mierzą czas, mają gps i inne bajery), tylko stworzyć coś tak brzydko wyglądającego?
1
@feiticeira Zapytaj Pumy, chcieli zachowac wzór z lat 80 i to zrobili, o gustach się nie dyskutuje jednym sie podoba innym nie.
Dla mnie tez są paskunde ale dla innego zrobisz wszystko by je zdobyc bo tak mu sie barfzo podobają.
2
@SHIBA Niby tak. Jeden woli jak mu skrzypki grają, drugi jak mu buty śmierdzą. Jednakże istnieje chyba coś takiego, jak uniwersalne poczucie estetyki. Jedyne wytłumaczenie to takie, że to buty dla kolekcjonerów.