- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
8
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
8
Znalezione na TT, więc nie wiem czy to prawdziwa wypowiedź.
Leo Messi: "Barcelona dała mi wszystko, zaryzykowali i dali mi szansę, gdy nikt inny tego nie zrobił. Nigdy nie chciałem grać dla nikogo innego, będę w Barcelonie tak długo jak będą mnie chcieli."
https://mobile.twitter.com/BarcaWorldwide/status/1074365697617215489
0
@Worny I to się nazywa miłosć i przywiązanie do klubu nie to co najemnik CR7.
22
@Bernard777 I po co wciskasz CR7?
E. Bo co? Bo ladniejszy, bogatszy i lepszy, to musisz go tam wcisnac?
1
@Rewolucja123 Wszyscy przeciwko Cristiano...
4
@Bernard777 Każdy miłował by klub który by ci płacił 80 mln euro brutto czyli do rąsi 40 mln ;]
1
@Skieaa Chodzi mi o to, ze kazdy tu ma jakas fobie, czy cos. Oni maja jakiegos bzika na jego punkcie, byle mu umniejszyc, ja rozumiem rzucic statystykr, no ale zmiane klubu juz wytykac?
6
@FC1899Barca Znam kluby które by Messiemu więcej zapłacily. Płacą mu tyle ile jest wart a pensja Jego zwraca się klubowi poprzez popularność którą cieszy się Leo.
1
@FC1899Barca Myślę, że dostawałby więcej w psg czy w chinach a w innych klubach z topu podobna kwiote. A dostaje tyle na ile zasłużył, tyle dał Barcelonie że tego nie da się opisać. Na pewno nie jest tu dla kasy
0
@Rewolucja123 Że niby od kogo ładniejszy i lepszy?Od Kuświka na pewno przynajmniej na razie skuteczniejszy,ale wiosną jeszcze Grzesiek nastrzela.
0
@Janiama Nie płacą mu tyle ile jest wart, bo on jest bezcenny.
1
@Rewolucja123 Wiem, wiem. Ja tylko zażartowałem sobie w stylu siostry CRa :D
2
@Rewolucja123 Ładniejszy? Znam wiele kobiet, którym CR się kompletnie nie podoba z wyglądu. Mówią, że jest mało męski i troche gejowaty.