- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
1
Mam nadzieję, że Bartosz Kurek wygra Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na najlepszego polskiego sportowca roku.
Wiem, że Kamil Stoch wygrał bardzo dużo (w tym Złoto Olimpijskie) i pewnie jemu należy się najbardziej ta nagroda gdyby patrzeć przez pryzmat ilości i wagi wygranych tytułów, ale Kamil już wygrał ten plebiscyt 2 razy (niby nawet jakby wygrał i 5 razy to nie powinno to mieć znaczenia "niby"), ale jeszcze nikt z siatkówki nigdy takiej nagrody nie wygrał, a historia Bartka Kurka i MŚ jest po prostu niewiarygodna i tak piękną, że gorąco wierzę, że wygra właśnie Kurek, a i Kamil myślę, że kompletnie by się nie obraził gdyby zajął drugie miejsce ;)
21
@bixmix Bez szans, Stoch zanotował lepszy rok niż pewnie jakikolwiek inny skoczek w historii swojej dyscypliny, zgarnął praktycznie totalnie wszystko co się dało, braklo jedynie szczęścia w dwóch konkursach - MŚ w lotach gdzie anulowali finałową serię a widać było że Stoch zbliża się do Tandego, i pierwszy konkurs olimpijski gdzie był 4. Historia Kurka jest jak z Hollywood, ale nie zdominował on tak swojej dyscypliny, jak to zrobił Kamil, więc dla mnie 1. Stoch 2. Kurek
0
@bixmix Ten argument, że Stoch wygrał już 2x to niech wygra Kurek to taki śmieszny trochę. Kurek powinien być może 5, maksymalnie 3
0
@bixmix Kurek miał dobra połowę Mistrzostw Świata. To trochę za mało żeby Stocha pokonać. Do tego jeszcze była klubowa siatkowka a tam już tak kolorowo nie było.