- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 666 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 666 Culés
1
Sluchajcie, maniacy rapu. Ja rapu slucham dosc rzadko, ale czasem czlek ma ochote.
Starych klasykow znam dosc dobrze (Grandmasterflesh, WUtang, the Roots, GangStar), z nowosci nie znam zbyt wiele.
Nie mam ochoty zbytnio sluchac jakichs pseudo gangsterki lub o furach i laskach.
MOze cos byc z zacieciem jazzowym albo cos z fajnym wokalem .
Ten tekst moze tez nie nalezy do wybitnych, ale muza jest bardzo ciekawa (kolega mi to polecil)
Trippie Redd - Taking A walk. Znacie cos podobnego lub ciekawego?
ps co to jest diss? - nie chce mi sie w googlu szukac
0
@Colon pojazd po kims.
0
@liberos35 taki typowy ad personam?
1
@Colon Polski raper Sarius. Kawałki 'Wiking', 'Powiedział mi ktoś', 'Kurtyna' czy też 'Dziecko wojny'. Nowy, młody chłopak na rap scenie - żaden pseudo gangster, teksty bez przekleństw, krótkie utwory i często właśnie z gitarą, w lekko rockowym stylu.
0
@Colon Te rzeczy się powinny spodobać:
0
@Kubix93 taktyk rap
0
@sebasek99 taktyczny rap
0
@Kubix93 O tak, Marius to zdecydowanie jedna z jaśniejszych postaci pl rapu wątek chwili. No i rzeczywiście jak słabo słuchasz rapu, to Sarius powinien Ci się spodobać.
Edit: miało być do @Colon
0
@MikusBarca Dzieki, a co sie z Fiszem stalo?
0
@Colon Dzisiaj na rap składa się mnóstwo często nieokreślonych podgatunków, więc łatwo znaleźć coś dla siebie. Polecę kilka dosyć różnych( w moim mniemaniu) kawałków:
Jeśli coś się spodoba możesz dać znać to postaram sie coś w podobnych klimatach podesłać.
Peace
0
@Colon Akurat Fiszem się nigdy nie interesowałem, ale wydaje mi się, ze on ju nic nie wydaje. Ja od siebie mogę polecić jeszcze VNMa, według mnie niedoceniony, ale najlepszy polski raper :)