- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 928 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 928 Culés
0
Jak myślicie, to już koniec Wisły Kraków czy jakimś cudem znajdzie się ktoś poważny z pomysłem i inwestorami którzy uratują ten klub i uwolnią go z rąk bezmózgów i kiboli-przestępców?
Ja się osobiście obawiam tego że jeśli do tego Klubu " nie wejdzie " Prokurator i nie zacznie się prawdziwe dochodzenie i zarzuty karne to nawet mimo spadku do 4 ligi i zaczęcia od 0, szajka kiboli-przestępców dalej będzie tkać nici zniszczenia w Wiśle...
Strasznie szkoda mi tej Wisły, tak po prostu gdyż bardzo lubie Kraków jako Miasto. Zawsze myślałem że Legia, Lech i Wisła to będzie taki trójząb walki o Tron co roku a tutaj niestety taka " degradacja " struktur na każdej płaszczyźnie...
2
@FC1899Barca Mam nadzieję i myślę, że tak będzie, że po ogłoszeniu upadłości Wisłę przejmie ktoś normalny i powoli będą wracać do ekstraklasy. Na pozostanie w niej w tym sezonie chyba już szans nie ma. Wierzę tylko, że w Polsce mamy instytucje, które nie pozwolą aby nadal w tym klubie rządzili bandyci.
0
@FC1899Barca Żaden poważny biznesmen nie da pieniędzy na ten Titanic z którego już i tak pouciekali a reszta dryfuje na częściach od tego statku. Trzeba czekać aż weźmie się ktoś za budowe od podstaw.
0
@FC1899Barca Mam nadzieje ze to koniec tego klubiku, dobrze im tak
0
@FC1899Barca Nie lubię ani Wisły ani Krakowa ale po prostu mi szkoda. Myślę że niestety nic z tego nie będzie. Jeśli w Wiśle zadziało by się to co mówisz to oznaczało by początek reformy całej ligi, sytuacji z kibolami i PZPNu. Mimo optymizmu nie widzę tego jakoś. Zbyt wiele osób musiało by się wykazać ogromną determinacją i siłą woli