- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
0
Tak sobie rozkminiam najdroższy transfer polskiego piłkarza i dochodze do wniosków, że Liga robi ogromna różnice... Genoa CFC, to klub sądze porównywalny do Legii Warszawa... Bardzo podobne stadiony, miasto co prawda sporo mniejsze od naszej stolicy, ale generalnie nie dostrzegam ogromnych róznic. A jestem pewien, że jakby Piatek grał w Legii i polskiej lidze jeszcze lepiej niż w Cracovii odszedłby za może 8 mln euro... Nasza liga jest naprawde bardzo mizerna, skoro z Genui odszedł za ponad 4 razy wyższa kwote.
28
@liberoFCB Może dlatego, że grając w Genoi rywalizował z obrońcami Romy, Milanu, Juventusu, Lazio, Interu. A gdyby grał w Legi...
8
@liberoFCB Nasza liga jest ligą egzotyczną dla poważniejszych klubów. Nikt nie da 40 mln za powiedzmy króla strzelców ekstraklasy. Dadzą i 70, ale za sprawdzonego w poważnej lidze choćby Serie A, BPL, La Liga, Bundesliga. Jest różnica w graniu na CR7, Chielliniego, Bonucciego, a graniem na Dźwigałę czy Stefańczyka.
2
@liberoFCB Porównanie Genui do Legii xD Ciekawe na jakim poziomie, bo nie na finansowym, sportowym i jakimkolwiek innym
0
@liberoFCB Pierdolenie takie że słuchać się nie da. Czyli gdy piłkarz jest liderem strzelców w Seria A a liderem w naszej rodzimej lidze to jest wart porównywalne pieniądze. Nie każdy kto bryluje w słabych lub egzotcznych ligach będzie strzelał gole w TOP 5
0
@blazeq Własnie w takich sytuacjach po raz kolejny czlowiek uswiadamia sobie jaka główniana jest nasza liga... Nie probowałem porownywac Genui do Legi ale bardziej lige polska do wloskiej. Jest tutaj przepasc. Tyle