- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1194 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1194 Culés
0
O nasz awans się zbytnio nie martwię, ponieważ wiemy, do czego zdolny jest Messi oraz w jakiej jest obecnie formie. Jak zagra od początku z Albą i Suarezem, to nie boję się o to, że odpadniemy. Poza tym, wiemy jak Sevilla gra na wyjazdach.
Szkoda, że Valverde zawalił sprawę i wcale nie wziął Leo na pierwszy mecz. Mógł przecież zacząć na ławce. Od podróży samolotem zbytnio by się nie zmęczył...
A co do Arthura - facet jest niesamowity. W zasadzie nie da się jemu odebrać piłki. Z meczu na mecz jest jeszcze lepszy. Kupiliśmy genialnego pomocnika na lata.
11
@LuisSalvano Zastanawiam się na ile odpoczynek dla poszczególnych piłkarzy faktycznie daje pożądane efekty. Skoro w rewanżu muszą pracować na podwójnych obrotach żeby odwrócić losy awansu, zwłaszcza Messi.
3
@SeeleyBooth W sumie ciekawy temat poruszyłeś. Odpoczynek jest ważny, ale Leo to można nie zabrać na mecz z Levante, a nie z Sevillą i to na wyjeździe.
0
@SeeleyBooth Pewnie dlatego, że pod nieobecność Messiego zespol swietnie sobie radził... Tylko oczywiscie nie tak rezerwowy zespół.
0
@liberoFCB Rezerwy, rezerwami, ale moim zdaniem bardzo słabo wczoraj zagrał podstawowy piłkarz: Lenglet.
0
@SeeleyBooth Oj no zazwyczaj tak jest, ze jak zespol zagrał zly mecz to tylko Messi potrafi sie nie dopasowac. Lenglet dopasował sie wczoraj do wszystkich. Do jednych bardziej do innych mniej.
0
@LuisSalvano Jesteś taki pewny... poprawiasz humor, ale wydaje mi się, że jesteś niepoprawnym optymistą. No nic, napiszę do Ciebie za tydzień :D