- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
84
Dani Alves jak zawsze na treningu ma ''głupie'' pomysły: https://streamable.com/iwbnn :D
0
@BarcaInfo Tak apropos Alvesa to ostatnio myślałem o jego decyzjach i nieźle zrobił.
Wiedział, że w Barcelonie wymaga się poziomu top topów cały czas, odszedł do PSG, gra tam sobie trzy po trzy i jest hajs i jest klub w europie :D
15
@Deraxium I cały czas jest lepszy niż Roberto i Semedo.
4
@messix7 Być może. Ale pamiętam czasy jak go wszyscy równali z błotem za jego wrzutki i objeżdżanie :D
6
@Deraxium Odszedl do Juve.
1
@Deraxium głupotą było pozbycie się jego, dzisiaj nie mamy nikogo na PO
2
@BarcaInfo Za ten filmik zostalby zmieszany z błotem, powyzywany. Że sie nie przykłada, że nie skupia się na grze itd... Błazen byłoby najmilszym określeniem.
0
@GenerałXavi bo Barcelona go nie chciała docenić.
Tak czy siak, dobrze zrobił dla swojej kariery. Teraz go przesuwają do środka, jeszcze z sezon-dwa pogra na wysokim poziomie.
2
@GenerałXavi I tak i nie. Miał pretensje że klub go źle potraktował, ogólnie miał na pieńku z częścia zarządu bo mowił co myślał. Tak jak oficjalnie powiedział co myśli na temat zarzadu gdy ten nie chciał przedłużyć umowy z Abidalem, po jego chorobie.
4
@GenerałXavi Sezon wcześniej on chciał zostac i miec umowę 2+1 a zarząd nie chciał. Lucho bardzo chciał, aby Alves został i jego raporty pokazywały, że był najbardziej pracowitym zawodnikiem. Barcelona miała bana na transfery a Dani mógł odejśc, ale chciał pomóc drużynie. Nikt z zarządu nie chciał z nim rozmawiać, on i jego agentka - była żona chcieli ruchu ze strony zarządu, ale zarząd nie chciał Daniego. Gdyby widział wsparcie klubu, to pewnie by zostal, zawsze powtarzał że świetnei sie czuje w Barcelonie i że jego dzieci chodzą tam do szkoły. Odszedł, gdy barcelonie skończył się ban.
0
@pax Spokojnie mógłby wyszkolić Dani Semedo gdyby był jeszcze u nas.
Semedo ma ogromny potencjał, mobilność ma kapitalną, potrzebuje tylko brać od kogoś przykład, Dani byłby idealnym nauczycielem.