- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
3
Sprawa roszczenia, które Andrzej Sapkowski wystosował pod adresem CD Projektu w październiku 2018 roku może mieć wkrótce szczęśliwe zakończenie. Szczęśliwe raczej tylko dla pisarza, ponieważ nieoficjalnie mówi się o pozasądowej ugodzie oraz o wypłacie jakieś części 60 mln złotych.
Pamiętam jak wielu tu drwiło z Sapkowskiego i pisało, że nie ma na nic szans.
1
@Odesseiron No i spoczko. Hajs wygrał, ale wizerunek zrąbany całkowicie.
4
@sebasek99 Może dla dzieci z podstawówki czy gimnazjum. W moich oczach nic nie stracił. Poszedł walczyć o swoje zgodnie z prawem.
3
@sebasek99 za 60mln miałbym w 4 literach mój wizerunek, tym bardziej, że nikogo nie zabił i nie zgwałcił :P
6
@Odesseiron Poszedł walczyć o swoje? Sam w umowie wcześniej chciał dostać pieniądze z góry zamiast procentu, wg mnie to nie jest walka o swoje tylko ból pewnej części ciała
0
@Odesseiron Nie dość, że sami mu proponowali procent kilkakrotnie, to jeszcze proponowali mu stanowisko przy robieniu gry. Odciął się całkowicie, bo mówił, że gry to zło. Nie, nie zasługiwał na nic, bo dawali mu kilka szans.
0
@Odesseiron O swoje? Przecież sam chciał pieniądze z góry. Ja go w tym aspekcie rozumiem, bo gry wtedy dla osób nie wtajemniczonych były prostą rozgrywką, a wcześniej udzielił licencji firmie Metropolis, która go zawiodła. No ale umowę podpisał.
Zresztą, to też kiepsko wygląda, jak mówisz z pogardą o grach, wcześniej oddanie praw za bezcen kwitowało się śmiechem i postawą "tak, bo ja mam to gdzieś", a tu nagle się tym interesujesz, bo można hajs wyciągnąć.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid Na dobrym wizerunku mógłby jeszcze więcej zarobić.
0
@sebasek99 Skoro prawo mu na to zezwalało, to tak. Poszedł walczyć o swoje. I jak widać skutecznie.