- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1655 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1655 Culés
8
Szkoda, że nie udało się zdobyć trzech punktów, ale przynajmniej zespół uratował ten jeden punkt, a Valencia miała okazje, żeby zabić mecz. Zabrakło skuteczności i szczęścia. Suarez powinien dzisiaj zacząć mecz na ławce bo przeszedł obok meczu.. Najgorsze jest to, że jak Valverde zmienia coś w składzie to przeważnie kończy się to odrabianiem wyniku i to mnie martwi najbardziej.
0
@BarcaInfo Ty mów lepiej co tam z Messim xd
0
@BarcaInfo Skutecznosci? A oni cokolwiek wykreowali, aby mozna bylo powiedziec cokolwiek o skutecznosci?
Tak wiem, MECZ DO ZAPOMNIENIA XD
7
@KingKahuka No to chyba inny mecz oglądałeś...
0
@BarcaInfo Wymien mi stuprocentowe sytuacje stworzone przez Barcelone w tym meczu.
0
@KingKahuka Naprawdę ciężko się kreuje jak przeciwnik broni się cała 11
2
@BarcaInfo Bo on mocno rotuje ale w obronie, skoro chciał dać odpocząć Albie to powinien Lenglet grać, a nie cała lewa stronę zmienił
0
@BarcaInfo Najgorsza nie jest forma Suareza. Najgorsze jest to, że Barca cisnęła, wyrównanie na 2:2 i magicznie nagle przestali cisnąć Valencie. Czyżby remis Valverde wystarczał? Czy może bał się już tak cisnąć przeciwnika? Wiem jedno, z taką mentalnością nie ma co szukać miejsca w LM, bo Barca jak nie robi pressingu, to traci bramki. Po to jest ten pressing. Wystawia się ofensywny skład, to się robi pressing, bo niweluje się braki w defensywie.
0
@BarcaInfo Rownie dobrze moge napisac, ze Valencii zabraklo skutecznosci.