- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1770 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1770 Culés
1
Co myślicie o wyborze Fabiana na piłkarza roku?
36
@MESSIah16 Nienawiść Januszy do Lewego zwyciężyła xD
2
@Esteban_ W 2019 piątek wygra za sam transfer xd
8
@Chwytliwy Ja jestem pewien, że z Krzyśkiem będzie podobnie. Teraz jest szał i wielka miłość, a potem też go będą szkalować. Taka kolej rzeczy u nas.
4
@Esteban_ Dokładnie, a jak jeszcze ta Paula coś odwali to w ogóle będzie krytyka itd
4
@MESSIah16 Lewandowski zawiódł w dwóch najważniejszych momentach. W Lidze Mistrzów kiedy drużyna go najbardziej potrzebowała. W 1/4 i 1/2 grał na poziomie niższym niż zazwyczaj.
Później na mundialu zagrał według mnie słabo. Od lidera drużyny oczekuje się że jak drużynie nie idzie to że ją sam pociągnie. Że da impuls.
Natomiast jesień dobra w LM gdzie na tę chwilę jest królem strzelców. Hejterzy powiedzą że grupa najslabsza. Ale strzelił, w reprezentacji zawiódł, a wynik strzelecki w Bundeslidze też poniżej oczekiwań.
A co możemy powiedzieć o Fabianie. Jego interwencję do końca prawie zostawialy przy życiu Swansea. Na mundialu jeden mecz i czyste konto. W West Hamie gra bez zarzutów. Kilka punktów im obronił.
Ogółem rzecz biorąc ciężko to ocenić. Ale jestem zdania że Fabian się broni.
0
@Esteban_ Nawet mnie nie rozśmieszaj z Lewym, kompromitacja na mundialu go przekreśliła
1
@MESSIah16 Ja myślę, że to fantastyczna informacja. Fabian swoim podejściem i oddaniem definiuje profesjonalistę, do tego jest świetnym fachowcem na swojej pozycji i nigdy nie był doceniony w tego typu klasyfikacjach. Poza tym fajnie, jak takie nagrody zdobywa ktoś inny niż napastnik.
0
@PJ777 A Lewy to nie ma podejścia? Lul
0
@takisobiektos A czy ja to gdzieś napisałem? Albo czy napisałem, że jako jedyny prezentuje to podejście?