- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
0
Dietmar Hamann: „On nie ma za wielu przyjaciół w Bayernie. Jest mocno kontrowersyjny. Jego zachowanie na boisku jest irytujące. Wymachuje rękoma, pokazuje jakieś teatralne gesty. To sprawia, że jest samotnikiem. Takie coś działało dopóki strzelał gole i stanowił wartość dla zespołu. Taki jednak był trzy albo cztery lata temu, kiedy przesuwał się wraz z obroną przeciwnika, dostarczał kolegom piłki. Teraz czegoś takiego nie widziałem przez dłuższy czas. Wiem, że zdobył 12 bramek w lidze i 8 w Lidze Mistrzów. Ale w ostatnich latach nie strzelił żadnego ważnego gola w LM. Lewandowski staje się problemem Bayernu. Człowiekiem, z którym Bayern wygrał Ligę Mistrzów był Mario Mandżukić. Jeśli Bayern z takim Lewandowskim wyjdzie na Liverpool, to czarno to widzę”
Kurczę Bayernu nie lubię a Bundesliga się nie interesuje. Jest coś w tym czy po prostu Niemiec pluje głupio na Polaka rodaka?
1
@Rysiu Nie ma to jak zrzucić winę na jednego zawodnika.
Tam większość składu jest do wymiany.
Dzban z tego Hama.
1
@Rysiu Było nie trzymać Lewego na siłę.
Przecież to jest tylko środkowy napastnik, jak Suarez u nas.
Nie załatwi wszystkiego, żyje z gry zespołu.
0
@tombard No tak w Bayernie to w sumie jedynie obrona, bramkarz, Lewy, Thiago i James to topka na swojej pozycji, zaledwie pół składu
0
@Rysiu Jeszcze jakiś czas temu jak oglądałem Bayern ładnie grał Ribery nie wiem jak teraz sobie radzi
0
@Rysiu Obrona ostatnimi czasy to jest kryminał. Tylko Kimmich się wybija. Ulreich który gra za Neuera to ręcznik. Z pomocy można wspomnieć Goretzkę.