- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
0
Co sadzicie o tym Viniciusie? Nie ogladam Realu i nie mam zdania na jego temat a widze media sie nim troche podniecaja. Zerknalem na statystki i w La Liga wyglada to kiepsko, w Copa Del Rey juz zdecydowanie lepiej. Duzy talent czy raczej próba zastapienia CR7 przy ciągle połamanym Bale?
22
@didzejos Jeden z największych talentów w piłce. Lekkość, fantazja typowo brazylijska. Jak poprowadzi dobrze karierę to serio Real może mieć swojego Neymara.
9
@didzejos Jak na swój wiek gra dobrze
4
@didzejos Oglądałem jeden mecz Realu, z Sewilla i wyglądał naprawdę nieźle. Stara się być pod gra, często wchodził w dryblingi i niezłe mu to wychodziło. Biorąc pod uwagę ze ma 18 lat, może być naprawdę dobrym skrzydłowym chociaż do Dembele go nie porównam... :)
14
@didzejos Zdanie mam takie, żeby balon, który nim tak pompują pękł dzisiaj, raz na zawsze.
8
@Danny Gaucho Po jednym meczu z Barceloną, mając 18 lat i grając przedtem 10 meczów na dobrym poziomie ma pęknąć balon i to raz na zawsze? xd
0
@Junngeas Ta, obrona Barcy go tak załatwi, że będzie miał zjechaną psychikę po tym meczu, jak się wyleje fala krytyki na niego.
2
@Junngeas Pewnie. Gra w drużynie przeciwnika, mam mu życzyć jak najlepiej? ^ ^. Somsiad nie może mieć lepiej ode mnie. A poważnie, to niech się chłopak rozwija, ale porównania do Messiego są po prostu niesmaczne, a widziałem takie.
0
@robsesh Nie mów hop... :p.
0
@Danny Gaucho Nie i to mi chodzi. Tylko nawet w razie katastrofalnego meczu żaden balon nie pęknie.