- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 715 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 715 Culés
13
Messi podczas wczorajszego meczu:
1: https://pbs.twimg.com/media/Dyz-LxYWwAAR1pT.jpg
2: https://pbs.twimg.com/media/Dyz-MqXXcAA6015.jpg
3: https://pbs.twimg.com/media/Dyz-fS9WwAAUWzC.jpg ://
0
@BarcaInfo Jeszcze dwójeczka mu puściła? Oby nie
0
@BarcaInfo Niepokojący obrazek!
0
@BarcaInfo Nie wyglada to najlepiej.
17
@BarcaInfo Ja cały czas miałem wrażenie, że nie był wstanie grać na więcej niż 50%.
8
@GenerałXavi Nie bardzo rozumiem po co w ogóle wchodził wczoraj. To znaczy rozumiem- aby dobić Real. Ale to właśnie przed wejściem Leo łapaliśmy wiatr w żagle i jeżeli nie było tragedii na boisku, to Messi powinien odsiedzieć do końca i odpocząć. Żebyśmy później nie żałowali, bo przypomina mi się sezon 2012/13.
2
@Esteban_ Ja odnoszę diametralnie inne wrażenie. Owszem, na 100 proc wie to zapewne tylko Leo i sztab szkoleniowy, my możemy się pewnych rzeczy tylko domyślać. Jednak polecam obejrzeć raz jeszcze skrót z występu Leo wczoraj. Zgadza się podejmował wczoraj złe decyzje, chyba za bardzo chciał zrobić coś efektownego sam, przez co zepsuł 2/3 akcje. Ale pod względem motorycznym wyglądał moim zdaniem więcej niż dobrze. Zwróćcie uwagę na przyspieszenie gdy odebrał piłkę Casemiro (w akcji, w której później sfaulował go Vazquez), na akcje gdy wypuścił Semedo, urywając się wcześniej 3 obrońcom na małej przestrzeni, a także na chyba pierwszą akcję w jego wykonaniu gdy przyspieszając zostawił Modricia daleko w tyle (potem niestety stracił piłkę, za bardzo chciał przedziurawić Varane'a). Polecam przyjrzeć się tym fragmentom wczorajszego spotkania. I jeszcze raz podkreślam, to nie było dobre spotkanie Messiego, lecz uważam, że absolutnie nie wyglądał na kogoś z problemami mięśniowymi .
0
@BarcaInfo Jesli cos mu sie dzieje to niech odpusci niedziele z bilbao potem kolejny mecz bd za tydzien wiec ma 1.5 tyg regenaracji