- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 853 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 853 Culés
4
Kiedyś napisałem ,że Simeone może być takim fergusonem Atletico i naprawdę może tak się stać.
Atletico to jego dziecko stworzył tą drużynę od podstaw .Lepszego trenera nie znajdą. Fajnie ,że przedłużył z nimi kontrakt
70
@MarioVeB! Fergusonem*
67
@MarioVeB! Naucz się stawiać znaki interpunkcyjne ;)
0
@Witekk10 Nie. Nie masz nic ciekawego do napisania?
38
@MarioVeB! Wiesz ze w tym momencie sam po sobie jedziesz?
0
@AboveYou Wiesz ,że nie napisałeś nic w temacie?
40
@MarioVeB! Napisał żebyś nauczył się stawiać znaki interpunkcyjne, to nie miało być ciekawe, czy każda wiadomość musi być ciekawa? Może się czegoś nauczysz
1
@MarioVeB! No i racja, piękna historie pisze ;) Ale ja myśle że gdy Inter się odbuduje to w końcu tam tez pójdzie ;)
I generalnie trochę ogłady, bo wiem ze cxesto jest tu na Ciebie hejt, ale uwaga 1 kolegi trafiona, drugi mógł napisać miłej to ale tez trafione ;)
Miłego dnia!
40
@MarioVeB! Zwróciłem tylko grzecznie uwagę na to, co kole po oczach.
11
@MarioVeB! Wiesz, ze odpowiadajac mi kontynuujesz pisanie nie na temat?
0
@Kacper1432 Atletico ,Simeone może coś jeszcze?
0
@AboveYou Atletico ,Simeone może coś jeszcze? cd?
Komentarz usunięty
0
@BigSam2000 Pewnie autokorekta.
2
@tristan87 Autokorekta nie jest powodem by popełniać notorycznie błędy w swoim ojczystym języku.
5
@Witekk10 To jest pikuś. Dzisiaj ten człowiek, który ma zawsze rację napisał dół przez 'u'.
1
@Bambus150400 Zartujesz sobie? :D
2
@AboveYou Nie, wejdź w jego dzisiejsze komentarze xD
5
@MarioVeB! człowieku ucichnij
5
@MarioVeB! Sam masz codziennie problemy do kogoś, a jak już ktoś Ci zwraca uwagę to źle. Ale wieje hipokryzją, istne tornado.