- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1755 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1755 Culés
20
Eintracht Frankfurt chce 60 mln euro za Lukę Jovicia. (Goal)
Mauro Icardi nie chce grać, dopóki nie odzyska opaski kapitana Interu Mediolan. (Fox Sports)
Henrikh Mkhitaryan został ambasadorem Mistrzostw Europy U19, które odbędą się w czerwcu (w Armenii).
Bayer Leverkusen to kolejny zespół zainteresowany pozyskaniem Vitao z Palmeiras. Zawodnikiem żywo zainteresowana jest FC Barcelona(Yahoo Sport)
Nicolas Pepe z Lille jest na krótkiej liście celów transferów na lato PSG. (France Football)
Arsenal podejmie latem kolejną próbę pozyskania Evera Banegi. (Daily Mirror)
Manchester City chce dodać Sichuan Jiuniu z Chin do swoich klubów filialnych. (The Guardian)
Fiorentina chce już zapłacić 13 mln euro, aby wykupić Luisa Muriela na stałe z Sevilli. (Mundo Deportivo)
Southampton, Manchester United, Arsenal, Watford i Celtic są zainteresowane pozyskaniem Che Adamsa z Birmingham City. (Daily Mirror)
Roberto Firmino ma być gotowy na jutrzejsze spotkanie przeciwko Bayern Monachium. (Daily Mirror)
1
@Odesseiron Liverpool gra dzisiaj z Bayernem a nie jutro
6
@Norbaj66 Ale bedzie gorowy jutro, na skrot na Youtube xd
0
@Odesseiron Jović lub Pepe muszą do nas trafić jeden z nich , Jović lepszy strzał i mniej minut na gola za to pepe niby nie typowa 9 ale kiedyś tam grał a ma mega dużo dryblingów i stworzonych sytuacji , często strzela ale skuteczność do poprawy , każdy ma w sobie coś interesującego
0
@huzar11 Na dryblingi nie ma co patrzeć. Malcom też miał dużo udanych dryblingów jak grał we Francji, a teraz to może udały mu się ze 3 we wszystkich meczach.
0
@Yoshi94 Każdy potrzebuję czasu , a jak gra jeden mecz na miesiąc to z takim rytmem nie ma co oczekiwać nadzwyczajnej gry , ostatnio się starał ale od meczu z realem nawet nie wszedł na boisko , a talent chłopak ewidentnie ma
0
@huzar11 Bardziej chodziło mi o to, że we Francji dużo łatwiej nabić sobie statystyki, choćby dryblingów, a Malcoma dałem jako przykład tego.