- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
8
Powinniśmy spróbować Messiego na 9 Dembele z Malcomem na skrzydłach i Cou w środku za Rakiete. Kompletnie nie rozumiem czemu Valverde tak uparcie trzyma się jednego jeba**** schematu, cały czas to samo, nawet zmiany, tu już kur** idzie deja vu dostać.. Nie wiem jak można bronić kogoś kto kompletnie nie zaskakuje przeciwnika, jest obrzydliwie schematyczny i w dodatku obrażony na zawodnika, bo ten nie jest jego transferem, mimo że tamten robi wszystko by wywalczyć sobie miejsce w składzie, a zamiast niego gra napadzior który nie umie przyjąć prostej piłki i potyka się o własne nogi... A idź pan w piz** z takim interesem.
0
@Zieliniak Bo nie będzie miał kto kreować, to będzie zabicie potencjału Leo.
1
@Bagsik88 Zabicie potencjalu Leo gdy gra na 9? 91 goli w roku.
0
@donleoJR w 2012 jak był Xavi, Iniesta oraz Busi w formie....miał mu kto podawać.....a teraz?
1
@Bagsik88 Już tyle razy Leo grał na 9-tce i wyglądało to dobrze, że i teraz by wypaliło, a już na pewno byłoby lepiej niż z Luisem na boisku. Może wtedy Philippe wziął by się bardziej za kreacje.
0
@Bagsik88 Tak jak Krystian napisal,gorzej by to napewno nie wygladalo.
0
@Krystian1899 Kiedy to wypaliło tak? Jak był Xavi czy Iniesta...a teraz jak grał to się cofał do rozegrania i na tej 9 nikogo nie było.....Coutinho i kreacja....jasne. Nigdy tego nie robił, jest w fatalnej formie....za Urugwajczyka napewno nowa 9, a teraz może ten Malcom, może Dembele tam przesunąć.
0
@donleoJR Jeszcze gorzej by było....bo nie było by co marnować.
0
@Bagsik88 Nie ma co z toba dyskutowac,lepiej niech graja w 10, masz racje.
0
@donleoJR Umiesz czytać bo mam wątpliwości?
0
@Bagsik88 Bez cofania się Leo nie będzie taki groźny na szpicy.