- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 904 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 904 Culés
87
Diego Simeone tłumaczy, dlaczego złapał się za jaja: „Prawdę mówiąc, czułem, że powinienem był to zrobić. Aby wystawić Diego Costę i Koke w pierwszym składzie po półtora miesiąca bez gry... Do tego trzeba mieć jaja”. [Krecidlo] :D
28
@BarcaInfo No nieda sie ukryc ze naszemu trenerowi jaj brakuje zeby posadzic Suareza na lawce
4
@Barca1922 zle z Toba kolego. Przeciez to post o Atletico i o Simeone. Albo zaczij leczyc wynajdywanie powiazan zeby zhejcic Valverde albo idz kibicowac innemu klubowi:)
9
@barteq a to już nie może odnieść się do naszego trenera? bo nie rozumiem Twojego problemu
0
@barteq Co ma kibicowanie klubowowi do obiektywnej oceny pracy trenera ? Dodam tylko ze nigdy nie pisalem o nim zle ... polecam zaparzyc meliske skoro takie emocje wladaja toba po zwyklym komentarzu
0
@Pyziol meczy mnie wyciaganie hejtu na Valverde z kazdego komentarza.
0
@Barca1922 Nigdy nie pisałeś o nim źle, więc postanowiłeś zacząć od obelgi, w nie związanym temacie?
0
@Persyfl Jakiej obelgi ? Cala prawda... i jak juz to niezwiązanym słownik języka polskiego się kłania
0
@Barca1922 No tak, bo przecież zarzucanie komuś braku jaj, to taka rzeczowa krytyka.
Zanim zaczniesz Mnie pouczać o języku, zwróć uwagę, że nie licząc braku polskich znaków, sam popełniłeś co najmniej 5 błędów.
Ale do rzeczy. Do zdaje się 1997 roku imiesłowy użyte czasownikowo należało pisać oddzielnie, a użyte przymiotnikowo - łącznie. Od tamtej pory można, ale nie ma obowiązku pisać razem również w pierwszym przypadku. Polecam Bralczyka.