- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1530 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1530 Culés
8
Czy tak będzie wyglądała kadra Barcy B w przyszłym sezonie:
https://zapodaj.net/1e3e4cf6c1333.png.html
Będzie trzeba zatrzymać w klubie Ansu. Jeśli się uda, to moim zdaniem od razu awans do "B". Candido może dołączyć do nas i wzmocnić lewą obronę, co byłoby dobrym posunięciem. Pewnie nie zostaną wszyscy obrońcy i kogoś na tę pozycję kupimy. Zobaczymy też, czy Pena zostanie w Barcy B. No i jestem ciekawy, czy Peque, Serrano też awansują. Moim zdaniem będzie o to ciężko. Lucas de Vega wciąż leczy kontuzję i kończy mu się po sezonie kontrakt, więc też nie wiadomo jak będzie wyglądała jego przyszłości. Dodatkowo nie wiadomo, czy Jose Martinez, Nico Gonzalez, Rojas awansują do "B". Pierwsza dwójka to rocznik 2002. Zapewne przyjdzie jakiś pomocnik (Agoume? :)) i może skrzydłowy. Potrzebny będzie pewnie także stoper.
Ogólnie ciężko dobrać zawodnikom konkretną pozycję. Kubo zagra jako ofensywny pomocnik, cofnięty napastnik, skrzydłowy. Labinot bez problemu zagra także na skrzydle, Collado również. Monchu zagra na każdej pozycji w pomocy, ale na środku moim zdaniem jest najlepszy. Ansu zagra na każdej pozycji w ataku, podobnie Nils. Jaime zagra zarówno na prawej obronie, jak i na skrzydle, czy też w pomocy. Ogólnie taka kadra wygląda bardzo ładnie. Mnóstwo potencjału.
1
@ViscaBarca123 Co do twojego komentarza o Hudson Odoi.
http://prntscr.com/mod8b6
http://prntscr.com/mod9kn
Nasi kibice już się zatroszczyli o poinformowanie Abidala co chcą i kogo widzieć.