- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
3
Wypowiedź Carvajala po meczu.......
„Dziwny mecz? Cóż, trudny mecz, zawsze to dla nas skomplikowany teren. Oni dobrze naciskają od 5-osobowej obrony. Wiele kosztowało nas tworzenie okazji. Myślę, że ten mecz rozgrywał się w środku pola. Na końcu wykorzystaliśmy swoje szansy, a oni swoich nie i wyjeżdżamy z trzema punktami.
– Karne? Przy pierwszym byłem daleko, ale w przerwie powiedziano nam, że Rochina zasłaniał twarz, ale robił to w strefie, w której nie powinien. Co do drugiego, byłem 25 metrów od akcji i słyszałem kopnięcie. Jeśli sędzia i VAR uznają, że był kontakt i karny, to jest karny. To jest jasne. Nie widać kontaktu? Nie jestem sędzią i nie oceniam ich decyzji. Jeśli sędzia z bliska i VAR podjęli taką decyzję, to mamy karnego. Nie będziemy tego oceniać. W innych przypadkach nam szkodzono i nie było problemu, jechaliśmy do domu. Na końcu bycie sędzią jest trudne. Czasami ci pomagają, czasami zaszkodzą, tyle. Trzeba pracować dalej niezależnie od tego.
– Nie najlepsze odczucia przed trudnym tygodniem? Uważam, że mieliśmy świetną serię. Mecz z Gironą nam uciekł, odrobili wynik u nas w domu i to był ciężki cios, szczególnie po takiej serii i nadziejach na walkę o ligę. Mimo wszystko nie poddajemy się i dzisiaj przyjechaliśmy walczyć w tym trudnym starciu. Mamy teraz okres z 5 meczami - Levante, Barcelona, Barcelona, Ajax i Valladolid - przed pełnym tygodniem na Celtę. Chcemy zanotować 5 zwycięstw i zanotowaliśmy dobry początek.
– Jeśli przegramy w sobotę, pożegnamy się z ligą? Dopóki nie powie tak matematyka, z niczym się nie pożegnamy, ale to jasne, że dla nas to finał Najpierw trzeba jednak podejść odpowiednio do środowego starcia i awansować do finału Pucharu Króla. ”
„Na końcu wykorzystaliśmy swoje szansy, a oni swoich nie i wyjeżdżamy z trzema punktami” hahahhah bo im nikt nie wydrukował 2 karnych .......
2
@IronSanHybrid Kilka miesięcy później taka sama gadka po 1/2 LM i po finale LM. Ahh ci piłkarze Realu.