- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
1
"Studio CD Projekt RED – twórcy Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu oraz Cyberpunka 2077 – poinformowało, że druga z wymienionych gier pojawi się na tegorocznych targach E3, które odbędą się w Los Angeles w dniach 11-14 czerwca."
To było do przewidzenia. Ale poza Cyberpunkiem mam wrażenie, że możemy być świadkami przedstawienia zupełnie nowej gry od CDPR, zapewne coś w świecie Wiedźmina. Jakiś czas temu wydali oświadczenie, że poza Cyberpunkiem 2077, do 2021 roku chcą zrobić jeszcze jedną grę AAA. Ciekaw jestem, czy się nie przeliczyli, bo szacuje, że Cyber wyjdzie jakoś na wiosnę/lato 2020, więc pozostaje im jakiś rok/półtora roku na zrobienie następnej gry. Trochę wydaje się to nieprawdopodobne, tym bardziej że Oni robią gry jak Rockstar (co IMO jest baaardzo dobre), czyli raz na kilka lat. No ale zobaczymy. Będzie ciekawie dla ludzi którzy się tym interesują :)
0
@macio_944 Zakładając, ze ta gra AAA ma się pojawić do 2021, to pewnie już trwają pracę.
Chociażby jakieś koncepty, scenariusze etc, To nie jest tak, ze cale studio musi się skupić na jednym projekcie. :P
0
@marcin62 Oczywiście, ale jednak zdecydowana część zespołu pracuje nad Cyberem w tym momencie. Poza tym jeszcze jest zespół Gwinta. A żeby zrobić mega dużą i dopracowaną grę AAA, to trzeba mieć zespół i czas, wiec nie wiem czy są w stanie zdążyć na 2021. Ciekaw jestem co to będzie i co zapowiedzą :)