- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
2
To tylko pokazuje jak śmieszne są te skoki. Sorry bardzo, ale jak ktoś to zajmował 27 miejsce po pierwszej serii mógł to wygrać? Przecież to loteria prawie jak w Lotto. Dlatego już od dobry kilku lat nie oglądam skoków, bo jak widać bardziej nadaje się to na kabaret, aniżeli na dyscyplinę sportową.
38
@Kurkmen Piłka nożna też śmieszna, bo przecież jak można po przegranej 0-4 w pierwszym meczu awansować dalej.
1
@Kurkmen Godzinę temu dodałeś podobny komentarz..
2
@pawelfcb2010 Tylko, że w piłce nożnej wynik nie zależy od warunków atmosferycznych. Dla mnie ta dyscyplina sportu jest śmieszna i tyle. Każdy może mieć własne zdanie.
0
@GenerałXavi Napisałem jeszcze raz i nie widzę w tym problemu.
1
@WisniaKala Widzę, że kolejna osoba uważnie śledzi wszystkie komentarze na La Rambli. Brawo dla was.
0
@Kurkmen Wiesz co to spam ? :)
1
@Kurkmen Szukasz rozgłosu, piecze Cię d*pa, chcesz wywołać gówno burzę czy urazić fanów skoków tymi komentarzami? xD
2
@Kurkmen Dziwne masz poglądy ziomek i to nie tylko odnośnie skoków ale także piłki nożnej.. Także powiem Ci tak, skoki są zależne od warunków, raz powieje pod narty raz z tyłu, nie każdy radzi sobie z wiatrem, jeden w takiej sobie formie woli gdy mu wiewa pod narty zaś drugi w świetnej dyspozycji jest w stanie odlecieć nawet na wietrze z tyłu.. Taka dyscyplina i to jest w pewien sposób piękne w tym sporcie, tak jak dziś.. Jedni przekreślali naszych po pierwszej serii a w drugiej sytuacja się odwróciła. Trochę jak w naszym ostatnim meczu, pierwszą seria słabo w drugie zdecydowanie lepiej i ostatecznie zwycięstwo :)
0
@Kurkmen Żebyś wiedział. W imieniu moim i kolegi dziękujemy za brawa