- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
6
Milan buduje naprawdę fajną ekipę i co ciekawe jej filarami są bardzo młodzi zawodnicy. Donnaruma broni naprawdę dobrze, przed sobą ma Romagnoliego-w tym sezonie po prostu klasa. Najlepszy włoski obrońca obok Chielliniego. W środku pola skała Bakayoko i dobrze radzący sobie Paqueta. Skrzydła też nieźle obsadzone-Suso i Castillejo. No i w końcu on, goleador-Krzysztof Piątek. Milan powoli odzyskuje blask proszę państwa.
7
@Kajtek77 No I fajnie. Ilez to mozna grac zawodnikami, ktorzy juz mysla o powieszeniu butow. Pamietam jak kiedys milo ogladalo sie Milan. Zycze im powrotu z Piatkiem na czele.
0
@Kajtek77 Suso akurat gra tak sobie, choć dzisiaj lepiej niż ostatnio gdzie był po prostu tragedią, ja bym się pokusił o bardzo dobrze obsadzony prawy bok obrony, czy Conti czy Calabria to Milan ma tam zawsze jakość
1
@Chwytliwy Pisałem raczej w kontekście Suso w formie bo gość jest świetny. Bardzo podoba mi się też Laxalt. Fajnie że stawiają na młodych. Oby to zaprocentowało w przyszłości.
0
@DawidekFCB Pamiętam jak oglądałem Milan jeszcze parę sezonów wstecz. Tragedia. Drżenie o punkty w meczach z naprawdę słabymi drużynami.
0
@Kajtek77 Ale na początku sezonu ekipa grała dobrze. Później plaga kontuzji co wymusiło cuda typu Calabria na środku pomocy :p
Teraz nie dość ze wróciła większość grajków to jeszcze doszedł Paqueta i Piątek a to jaki to Kozacy to ło Jezu. Będzie ciekawie jeśli jeszcze wróci Bonaventura, w przyszłym okienku sie zrobi czystki i ściągnie jakiegoś dynamicznego LS. Wtedy patrząc na wiek grajków to Milan za pare lat może wrócić do TOPki ;)