- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
0
Która impreza według was jest bardziej medialna i ogólnie bardziej popularna wśród ludzi i dlaczego?
- Mistrzostwa Świata w piłce nożnej,
- Letnie Igrzyska Olimpijskie.
0
@Patriskos Chyba jednak mundial. Może ktoś wrzuci statystyki ile osób ogląda przed tv to będziemy wiedzieć więcej.
2
@Patriskos Moim zdaniem Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.
0
@Patriskos Ciężko ocenić, bo mi, jako, że siedze na stronach piłkarskich i mam znajomych, którzy interesują się piłka, wydaje się, że Mundial, ale z perspektywy neutralnego kibcia, to może wyglądać zupełnie inaczej.
0
@Veb1233 No właśnie, bo dla większości dyscyplin drużynowych i indywidualnych ważniejszy jest złoty medal olimpijski niż mistrzostwo świata a odwrotnie jest w piłce nożnej.
0
@Patriskos Zdecydowanie MS. Pilka nozna jest najbardziej popularnym sportem. Kazdy chlopak, czy dziewczyna chociaz raz grał w pilke. Mundial dociera do najwiekszej grupy ludzi, ogladaja go nawet w krajach trzeciego świata, gdzie i olimpiadzie nie maja pojecia. Po przegranym mundialu np. W takiej Brazylii moze dochodzic nawet do zamieszek! Dla wielu ludzi to cos więcej, niz turniej. Taki glupi przyklad z mojej rodziny. Ciotki, babki i inni, ktorzy zadnym sportem sie nie interesuja, mundial jak gra Polska ogladaja, a jesli nie to znaja wyniki. O olimpiadzie wielu ludzi nie wie nawet, ze jest i kto wystepuje. Dodatkowo jest na niej za duzo sportowców i zdecydowanie za duzo dyscyplin, co zaniza poziom czysto sportowy i prestiz. Na mundial sama kwalifikacja jest niezwykle ciezka. Nie ma slabych drużyn. Jeszcze cala ta otoczka, tysiace kibicow z calego swiata. Slyszy sie czesto historie, ze ktos 4 lata zbieral kase, by moc dopingowac swoich idoli. Największe gwia zdy podczas otwarcia. Ahh, az sie rozmazylem...MS to najwieksza sportowa impreza na swiecie