- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
5
Słuchajcie, wczoraj spotkała mnie straszna tragedia. Nadal nie mogę się z niej otrząsnąć i nie mogę znaleźć sobie miejsca. Wczoraj zginął mój przyjaciel, którego znałem 19 lat. Śmierć nie należała do tych szybkich i bezbolesnych, bo został spalony żywcem, widziałem to na własne oczy.
Dlatego mam do was ważne pytanie. Z tego powodu planuję kupić nowy telewizor w końcu i od razu przez głowę przeszła mi myśl, żeby kupić również konsolę. Jako zatwardziały "pecetowiec" uważam, że będzie mi ciężko przesiąść się na PS4, tym bardziej, że swoją przygodę z konsolami zakończyłem na PS2. Czy ktoś był w podobnej sytuacji i porzucił całkowicie komputer na rzecz konsoli?
0
@Danny Gaucho Wyrazy współczucia Danny !
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScHYJX77bZ95XcIQ5I9CEy1B6TXNiX_5tiT2ABL-fNK0NtNXgZ
1
@Danny Gaucho Ja tak zrobilem jakis czas temu. Mam dosc slabego lapka jak na gry, kupilem ps4 i od tamtej pory gram tylko na nim. Problemem sa dla mnie gry jak battlefield czy niestety gta v bo celowanie analogiem mi nie podchodzi. Ale takie gry jak wiedzmin, bloodborne, fifa, itp. sa zarabiscie zrobione i moge tylko polecic.
1
@Danny Gaucho Opowiem ci moją historię. Grałem sobie w fife na pc, ale zmęczony użeraniem z trainerowcami(cheaterami), postanowiłem się przesiąść na konsolę.. jedynym powodem dla którego postawiłem na Xboxa kosztem PS były legendy, dostępne wówczas jedynie na Xboxie.. w następnej fifie usunęli legendy i wprowadzili ikony na wszystkie platformy.. Wracając do twojego pytania, idzie to pogodzić.