- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
0
https://kobieta.onet.pl/ogromne-opoznienia-pociagow-pasazerowie-na-pocieszenie-dostali-przeterminowane/nygpwsc
Brak słów na polskie koleje. Jeden pociąg miał opóźnienie nawet 510 minut co daje 8 i pół godziny! W nagrodę dostali przeterminowaną princesse. Nie do opisania. Oczywiście można złożyć reklamację, ale ta zanim zostanie rozpatrzona miną wieki a i mogą oddać tylko 20 lub 25% ceny biletu. Bez komentarza.
3
@kamilo0066 Pociesze cię na całym świecie pociągi się spóźniaja, są wypadki itd.. Nie żyjemy w świecie perfekcyjnym.
0
@Criss18Barca Tak oczywiście pociągi spóźniają się, wypadki losowe, fatalna pogoda tylko że jak tam jest ono dłuższe, to to już jest skandal i zdarza się taka sytuacja raz na ruski rok a u nas niemal każdego dnia są spore opóźnienia. Wiem, bo jeżdżę często po kilkaset kilometrów.
Ps. W Japonii średnie opóźnienie pociągów to kilka sekund. Jak spóźni się 5 minut jakiś pociąg, to jedynie trzęsienie ziemi może być wyjaśnieniem ;)
0
@Criss18Barca Oczywiście, ale PKP często jest po prostu memem.
Po wichurach jest dziś dużo późnień (co jest dość zrozumiałe). Niemniej jednak na śląsku zmienił się rozkład jazdy i dziś rano chciałem sprawdzić o której mam pociag. Nie dało się. Bo strona twierdzi, że mój termin podróży jest późniejszy niż termin zmiany rozkładu jazdy. Ja sprawdzałem dzisiaj, na dzisiaj, czyli 11.03, a rozkład został zmieniony 10.03. Tak więc nie mogłem sprawdzić rano o której pociąg jedzie, bo ciągle nie zaktualizowali rozkładów jazdy, mimo że nowy rozkład funkcjonuje od wczoraj. Ciekawe jest to, że od jakiegoś czasu tak jest na stronie PKP i nic z tym nie robią. Wrzucam poniżej fotkę.
https://imgbbb.com/image/rXMg8
0
@kamilo0066 Skoro dzień wcześniej były opóźnione to jak mogą dzisiaj jechać terminowo ? Skoro niektóre jeżdżą przez całą Polskę. A dodam że 10 Marca wszedł nowy rozkład jazdy.
To że sieć spadnie to wina warunków i nic na to nie poradzisz.
0
@kamilo0066 Wydaje mi się,że mogą oddać 50% ceny biletu